Nakış deseni paylaşmak isteyenlerimiz

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben corel draw ve drawıngs programlarına ulaştım...teşkederım..yanlız bı rıcam olacak corel draw a bı resmı nasıl alabılırım bunu yapamadım...aldıgım resmı yada hazırladıgım desenı drawıngs e nasıl akataracağım..işleme halıne getırebılmek ıçın ??......izlemem gereken yolu anlatabılecek bı arkadaş olursa sevınırım...ben ceyız ve logo işlerıyle ugraşıyorum..önce desenı hazırlamak ve makınemde işletmek için çabalıyorum..şimdiden teşkkurederım..saygılar

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
residents 2000..arkadaşım o resmı drawıngs e nasıl aldıgınızı anlatırmısınz..? teşkederım..ben bunu yapamadım bu konudakı çalışmalara yenı başladım...drawıns programım var..

Tepki
15
@ayse68ceyz

mrb arkadaş O aldığım resim deildi Vector çizimdi yani drawingste resimi işleyemessen daha önceden çizilmiş vector yada clipart çizimleri nakış desenine çevirebilirsiizzz Orada vermiş oldugum Linklerle ulaşabilirsiniz Çizimlere

Tepki
28
arkadaşlar otomatik resimi nakışa çevirebilen proğramlar var isede randımanı düşük ister vektör ister raster el ile yapılmış desenin yanından geçemez murat kardeş yeni başlayanların kafasını karıştırmayalım lütfen sen desen yapıon o şekilde ama işleyip 10 numara olmuş diyebiliyonmu diyemezsin nazar boncuğu ve ona yakın basit çizimlerde vede çiniğnesi istendikten sonra haklı olabilirsin ama çok renkli vede dikiş ve sargı ve çiniğnesi kombinasyonlarıyla yani bınların hepsinin kullanıldığı bir deseni otomatik y a p a m a z s ı n n n n n görüntü olarak olur ama makinada ve makinadan çıkmış hali berbattır editlemeden kullanamazsın zaten editleyene kadar elinle yap ondan daha hayırlı yanlışmıyım kardeşş kusura bakma muhalefet olmak istemiyom isteyenede drawingsin linkini veririm ama işe yaramaz beş para etmez bilesiniz daha güzel bilgi paylaşımlarınızı hasretle bekliyorum sağlıcakla kalın bayramınız mübarek olsun

Tepki
15
@Elvan Yıldız

Makineden Son Çıkışı Oldukça Güzel SEn becerememişsen Bilemem Ayrı mevzu ..
Burada anlatmak istediğim evinde yada ufak bi atölyesi olan kişilerin istediği bir deseni Fazla uğraşmadan KUllanabilmektir Onlar içinde Yeterince İdealdir evinde ufak bir nakış makinesiyle iş yapan bir kişi OTurupta desen çizmeyle Uğraşamaz İstesede Öğrenmesi çok zaman alıcak Bence Makul Olmuştur

Tşk ederim...

hasan koç

Üye
Tepki
0
murat kardeş sen sen varya sen, harika bir insansın
hay allah senden razı olsun
rep nasıl veriliyor rep ?

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Üye bilgilerinin alt kısmındaki
bu işarete tıklayarak rep verebilirsiniz.

Tepki
28
ohooooo ben ne diyom sen ne anlıyon be kardeşşş üzdün beni yaww iyi oku lütfen
ben profesyonel kullanıcıların bu kadar basit bir desene otomatik girmeyeceğini biliyom ew kullanıcılarına anlatıyosan sözüm yok ama otomatik desen helede dikiş ten desen yaoıyosan heryerde ayni kat dikiş geçmiyo kimi yerden tek kimi yerden çift kimi yerden 3 sefer geçer onuda düzeltmeye kalksan harcadığın zamanda 3 tane desen yaparsın kolay gelsin

Tepki
0
@ayse68ceyz

arkadaş ben sana tavsiyemdir çeyiz de kullanacağın deseni işinden anlayan birine yaptır yada kullanabiliyorsan desen prog.larından birini kullan. ama resimden direk nakışa imkanı yok istediğin kalite ve düzgünlüğü bulamazsın.
çeğiz işi emek işi. sen müşterinin binbir zahmet ile yapmış olduğu dantelleri al sonra sonra baştan savma bir desenle süsleyip ver. sonrada para kazanmayı bekle. ben şiddetle karşıyım buna. bu çeğizi yaptıranlar sneler sonra bile çocuğuna torununa hediye ediyor bu yaptırdıklarını. bence biraz daha hatta azami özen göserilmelidir bu işlere.

bu arada bende çeğiz işiyle uğraşıyorum. kendi çapımızda uğraşıyoruz bu işle
yardımcı olabileceğim bir şey olursa seve seve yaparım. sayılarımla....

tek rakibim LİNENS, onuda örnek alıyorum..................

hasan koç

Üye
Tepki
0
ya murat kardeş, ilk verdiğin 2 parttan oluşan eps arşivindeki resimlerden nereden bulabilirim
teşekkürler

Yukarı Alt