Nakıs Desenlerı

n-Gin

Üye
Tepki
0
ya bunlarda desenmi :D biz 45 cm 40000 vuruşlu çalışıyoruz , bunları çizmesi 1 saatimi almaz :D şaka bi yana emeğine sağlık güzel olmuş

xbar

Üye
Tepki
0
emeğine sağlık emek verilen herşey takdir edilir ama çok basit desenler daha çok emek verilen desenleri sergilemek hoş olur bence mesela ikinci desenin yarısını yapıp diğier tatafını simetrik yapmışsın ortada kocaman bir ip gözüküyor vede sivri uç kısımları dört bir yanda aynı olmamış

accurate

Üye
Tepki
3
:) ARKADASIM O KOCAMAN IP DEDIGIN DIKIS SOYLE ANLATAYIM IKINCI DESEN BASLI BASINA HAVLUYA DIKILECEK PECETELERLER KIMBINE EDILECEK ORTADAKI DIKISIN OLDUGU YERDEN KUMASIN KESILMESI GEREKIYOR :d KENARLASININ SIVRI OLMAMASI BENIMDE TERCIHIM AMA MUSTERI OYL OLCAK DIYINCE BIZDE OYLE YAPIYORUZZ YORUMLARINIZ ICIN TESEKKUR EDERIM SIZLERINDE CALISMALARINIZI GORUP DEGENLENDIRMELERE SUNMANIZI RICA EDIYORUM

xbar

Üye
Tepki
0
desen öyleyse açıklama yazman gerekir yinede bence çok basit bi desen fikrimi değiştiremedin

Tepki
0
cok basit olaylar ama tsk arkadasim.
bende bi arsiv var akillara zarar hersey hazir. taivanda 5 senelik bir firmanin arsivinden caktim

accurate

Üye
Tepki
3
herkez elınde olan arsıvınden bahsedıyor ama sıteden desenlerınızı gormek akıl ısı :D benım yaptıgım desenlerı bos yere yerden yere vurmayın sızın elestırdıklerınızı ben yıllardır satıyorum :D emege saygısı olmayan hıcbır zaman yukselemez.... sız yapında ben goreyım

paancc

Üye
Tepki
0
ben bu foruma daha yeni kayıd oldumda desenlere bakıyorumda çok basit desenler bunlar yaptıgınız iyi desenleri koyarsanız ne kadar iyi paancı oldugunuzu anlarız

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
yorumlar genelde üzücü olmus basit desen a desen b desen vs vs gibi lakin ortada bir paylaşım var önemli olan basitliği zorlugu değil paylaşımı yapabilmek ve onları arkadaşların hizmetine sunabilmek bu baglamda lütfen yorumlarınız inciltici ve kırıcı olmasın iyi çalışmalar dilerim eleştirim bireysel değildir

accurate

Üye
Tepki
3
pannc bence bırgunde senın desenlerını gorsek bız yorum yapsakta agır desenlerı gorsek dıyorum bu sıtede benden baska nakıs desenı koyan yok ama elestırıye gelınce basıt oluyor bence emege saygılı olmalısınız

Yukarı Alt