Nakış Programları ile ilgili soru ve sorunlarınız

Tepki
2
Merhaba Arkadaşlar Nakış Hakkında ilgili soru, Sorunlarınızı ve önerilerinizi Bu başlık altında toplayalım..

Tepki
0
selam green eyes verdiğiniz paremetre bilgileri genelde tabiki yardımcı olmuştur ama şunuda eklememiz gerekirki yapılacak kumaşa bağlı olarak değişen bilgilerdir örneğin bir tşört ün kumaşına bu sıklıkları uyguluyamayız bir şapka kumaşına iplik rengine kumaş rengine görede seyrek yada sık olabilirr sadece dip not olarak arkadaşlara hatırlatmak istedim tşk emeğinize

Tepki
2
selam green eyes verdiğiniz paremetre bilgileri genelde tabiki yardımcı olmuştur ama şunuda eklememiz gerekirki yapılacak kumaşa bağlı olarak değişen bilgilerdir örneğin bir tşört ün kumaşına bu sıklıkları uyguluyamayız bir şapka kumaşına iplik rengine kumaş rengine görede seyrek yada sık olabilirr sadece dip not olarak arkadaşlara hatırlatmak istedim tşk emeğinize
evet arkadaşım zaten ben de aynı şeyi belirtmişim..ama başlangıç için bilinmesi gereken bilgilerdir..Tşörte de şapkaya da aynı parametreleri uygularsın..imalatçı beğenmezse sıklık yada seyreklik vermek elinde..NAkış programları firmalarının standart olarak sunduğu parametrelerdir bunlar..benim elimde ilgili yazı bulunduğu için paylaşmak istedim..
saygılar.

bunlar standarttır diyemeyiz ama genel ayarlar bunlardır..

Tepki
0
sayın greeneyes aynı yapım aşamasını farklı şekillerde dile getirmişiz dediğiniz gibi paremetreler öyle ama yeni öğrenmek istiyen arkadaşlara ben şahsım adıma daha geniş açıklamalı paremetreler sunardım daha önce bahsettiğim gibi kumaş rengi inceliği vesaire başta tam bilgi aldılarmı sonradan sıkıntı çekmiceklerini düşünüyorum aksi taktirde bir desen üstünde paremetreleri oturtana kadar defalarca uğraşacaklardır saygılarımla kolay gelsin

Tepki
2
sizde bildiklerinizi paylaşın lütfen..daha geniş anlatımlarda bulunun..zira ben katagoriler açıldığında boş kalmasın istediğim için bir iki bilgi paylaşabildim..çünkü kendi işlerim şu sıralar yoğun..daha geniş zamanda daha fazla ilgileneceğim zaten..
saygılar.

U

User

Misafir
@usta desinatör

bu kadar yazı yazıpta eleştiri yapacagınıza eksik gördüğünüz bilğileri ekleseydiniz inanıyorumki çok takdir alırdınız..

Tepki
0
selam green eyes tabiki bende bilgilerimi paylaşmak isterim sizin bilgilerinizdende faydalanmak isterim şu anda çalışma aşamasındayım en basit anlatımlarla yazmaya anlatmaya çalışıyorum bitince tabiki yazacağım saygılarımla

kartal-35

Üye
Tepki
0
merhaba ismim aytac arkadaşım biz nakışcılara özgün birsite varmı burasıda güzel ama istenilen sorulara cevap yok beni bilgilendirirsen sevinirim hayırlı günler.

mistan

Üye
Tepki
0
merhaba
accurat 4 te hazırlanan bir nakış desenini NAK uzantılı olarak nasıl disket yapabilirim
yada NAK uzantılı olarak işleyen bir program bilen varmı
yardım edebilirseniz çok sevinirim

Tepki
2
@KARTAL

arkadaşım maalesef öyle bir site yok.zaten bu sitede bu iş için değil..grafikerler için.ama admin arkadaşımız sağolsun bizi kırmadı nakış bölümünü de ekledi siteye...zaman buldukça her sorunuza cevap vermeye çalışıyoruz..işlerin yoğunluğu nedeniyle heran burda olamadığımız için bazen sorular geçikmeli cevaplanıyor ama mutlaka cevaplanıyor..

merhaba
accurat 4 te hazırlanan bir nakış desenini NAK uzantılı olarak nasıl disket yapabilirim
yada NAK uzantılı olarak işleyen bir program bilen varmı
yardım edebilirseniz çok sevinirim
mistan arkadaşım..accuratetin formatı NKS dirr..bunu diskete yamak için düz formatlı bir diskete kopyala yapıştır yapabilirsin..yada programın içinden diskete yaz komutuyla yazabilirsin.

Yukarı Alt