Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Nakış Sektörü Ürünleri http://www.dijitalteknolojiler.com//index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=151 http://www.dijitalteknolojiler.com//index2.php?option=com_content&task=view&id=151&pop=1&page=0&Itemid=161 http://www.dijitalteknolojiler.com//index2.php?option=com_content&task=emailform&id=151&itemid=161

Nakış Sektörüne Yönelik Çözümler

Corel'in nakış sektörüne yönelik çözümü olan Corel DRAWINGS 2.0 Pro, üretimin teslim süresi ve bütçe ile dengede olması gereken nakış endüstrisinde karşılaşılan ihtiyaçların belirlenmesi sonucu oluşturulmuş bir üründür. Dünyaca ünlü grafik yazılımı CorelDRAW ile DRAWStitch firmasının dijitalleştirme eksperlerinin deneyimlerini birleştiren bu yazılım, dinamik olarak tasarım ve nakış görünümleri arasında geçiş yapmanızı sağlıyor.

Corel DRAWings X3 PRO
Tasarımdan Nakışa komple çözüm

Corel® DRAWings® X3 ile vektör temelli nakışın sağlayacağı özgürlüğü yaşayın! Kullanımı kolay Corel DRAWings X3, grafik endüstrisindeki profesyonellerin tercih ettiği yazılım olan CorelDRAW® Graphics Suite X3 paketinin tasarım gücü ile DRAWstitch® programının sayısallaştırma ve esnekliğini birleştiriyor
ÇİZİN-
Ödüllü CorelDRAW Graphics Suite X3
NAKIŞA DÖNÜŞTÜRÜN
Nakış tasarlarken tüm kontrol ve esneklik elinizde olsun
DİKİN
Nakış tasarımlarınızı en popüler ev ve ticari nakış makinelerinin formatlarında kaydedin.
Hızlı ve kolay nakışlar
Herhangi bir vektörel tasarımı, en iyi vuruş kalitesi ile nakışa dönüştürür. Herhangi bir bitmap resimi kolaylıkla kanaviçeye dönüştürün. Alt dikiş, çekme payı, dallanma, ip kesme gibi nakış parametrelerini otomatik olarak hesaplar. Çiziminiz ile nakışı eşzamanlı günceller. Wings Modular nakış yazılımı ile nakış dosyalarını görüntüleyin, düzenleyin ve paylaşın.

Yenilikler

Yeni Corel DRAWings X3 özellikleri

• Otomatik sıralama stratejisi
    Yukarıdan aşağıya, aşağıdan yukarıya ve dahası.
    Üstüste gelen nesnelerin sıralamasını korur
    Nesneleri tasarımdaki sırasına göre sıralar.
    Nesne sıralamasını değiştirme
    Nakış sırasını kontrol edebilir, değiştirebilirsiniz
    Resim dosyası olarak kaydetme
    Final nakış dosyasını bitmap resim olarak kaydedebilirsiniz.​
    Geliştirilmiş uyumluluk
    Dosyanızı PFAFF PCS ve Barudan FDR dosyası olarak Kompakt Flash Bellek Kartlarına kaydedebilirsiniz.
    Baskı sektörünün endüstri standartı CorelDRAW Graphics Suite X3 paketini içerir
    İllüstrasyonda Üretkenlik Vektörleştirmede Hassaslık Fotoğraf düzenlemede Verimlilik
İçerik
  • 10.000’den fazla clipart ve dijital fotoğraf
  • 3.000 nakışa uygun vektörel desen
  • 1.000 OpenType ® yazıtipi, 35 Windows Glyph List 4 (WGL4) yazıtipi

Tepki
2
teşekkürler.
çok faydalı olacağa benziyor.
tabi nakışta otomatik yapılan işlemlerden pek fayda sağlayamıyoruz ama bunu bir inceleyeceğim.

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Programın internetten demosunu bulabilirsiniz. Kullanarak size uygunluğunu kontrol edebilirsiniz. Umarım istediğiniz gibi bir programdır. Ben Corel Programlarından çok memnunum çünkü ;)

Saygılar.

Tepki
15
Faydalı bir bilgi Tşk programda çizimi yaptıktan sonra CTRL+E ile bir editör daha Açılıyor oradan Stop iplik kesme ilmik ekleme gibi seçenekler mevcut Kullanmadım ama işe yarıyordur :)

ayse68ceyz

Üye
Tepki
0
merhaba serkan bey...ben nakış progamı olarak corel drawıng x 3 u kullanmak ıstıyorum..vede bu programa ulaşmak bana yardımcı olabılırmısınz..teşkederım..sızın bu konu hakkında bılgı ve deneyımınz oldugunu göruyorum yazdıklarınzdan..banada yardımcı olursanız sevınırım..demo suna ve programa nerden ulaşabılırım..?

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@ayse68ceyz

Konu ile alakalı özelden mesajınızı yolladım. İnceleyebilirsiniz. Saygılar.

Yukarı Alt