Nakış Sektörü için Corel DRAWings X3 PRO (Bu bir tanıtıcı bilgidir.)

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Bende teşekkür ederim.

Corel wraw mantığına benziyormu bilmiyorum fakat çember etrafında bir objeyi eşit oranda çoğaltmakla alakalı bir ders hazırlar yayınlarım. Belki işinizi görür.

Tepki
28
hazırlarsanız üstelikte video cuk olacak corel bölümünüde izliyorum ara ara çok faydalanıyorum özellikle corel 12 eğitim setini veren arkadaşı cani gönülden kutluyorum

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
Corel X4 için de forumda görsel eğitim seti var. Onuda indirip inceleminizi tavsiye ederim. İngilizce ama epey faydasını göreceğinize inanıyorum.

Videolu paylaşım yapamayabilirim. Fakat elimden geldiği kadar resimler ile anlatmaya çalışırım.

Tepki
0
Aslında hiçte fena olmaz :D hatta bol bol da dua ederiz programın aslını verene :p benim ufaklığada uyumlumudur acaba bu program büyük makinalara bi şekilde desen bulunuyorda ben berninama desen bulmakta zorlanıyorum (ilk görüşte aşık olduğum makinam bir de desen sayısını artıra bilirsem aşkımız ölümsüz olacak)

Tepki
28
@Çiğdem Çapar
aslında elinizde büyük makinaların yaptığı desenleri sizde kasnak ebatlarınız uyuyorsa convert ederk kullanabilrsiniz yani dönüştürerek

warriorson

Üye
Tepki
0
hangi formatlarda çalışabiliyoruz acaba? tajima makinelerle uyum sağlarmı nakış işlerimiz?

ShowTime

Üye
Tepki
0
Corel DRAWings X3 linknetten arıyorum ama bedava linkler hep kırık. Elinizde varsa bana linkini gönderebilirmisiniz acaba.

Yukarı Alt