nakış

ustextile

Üye
Tepki
0
merhaba arkadaşlar

Ben eos 2.00 kullanıyorum yeni başladım bu işe bir yerde takılıyor biliyorum sizin için çok basit ama programdan anlamadığım için bana zor

-------------------------------------------------------------- diyelimki şöyle düz bir çizgi

adım 35.0 yapıyorum istediğim oluyor 120 no iplik kullanıyorum bu çizgi ince olduğu için üzerinden 5 kere geçmem gerekiyor programda bunu 5 kez kendi nasıl yapıcak onu bulamadım aslında bir numunede dikiş şöyle idi

__ __ __ __ bunda örneğin iğne bir kerede 5 kez aynıyere batıyor adım adım devam ediyor desende bu dikişi nasıl ayarlayabilirim parametreleri ayarlayamadım düz dikiş
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

sarp230

Üye
Tepki
0
parametrelerde dikiş tekrarı yazar oradan istediğin tekrarı yapabilirsin ....

accurate

Üye
Tepki
3
@flylonati

bence yenı baslamıs bır arkadasımıza bu sekılde bırakmaya nedersın dememelıyızde elımızden bırsey gelıyorsa yardım etmeyız...

ipek1

Üye
Tepki
0
eos 2.00 da bilmiyorum ama eos 3.00 da yapmak istedigin cok kolay.
düz dikişi ciz cizimi yaptıktan sonra duzenleme modundasec ve sag tusla nakıs parametrelerine gir orada ozel dikiş secenegi var onu sec ve dikişini tanımla one 1 dikiş arkaya 1 dikiş tekrar one 1 dikiş tekrar arkaya 1 dikiş ust uste kac dikiş yapmak istersen bu sekilde tanımlanır bunun adına da ben nakısta beş beş diyorum

Tepki
28
@flylonati
hay ağzına sağlık kardeşşş valla git kendini kurtar arkadaş su sat simit sat genede bulaşma bu işe ahada buraya yazıyom demişlerdi diyecen

Yukarı Alt