nakıslı havlu desenlerı

Tepki
0
havlunun uclarinda yuvarlak yuvarlak desenler varya, ici bos, onlar ne sekilde yapiliyor acaba? yani kumasa dikilmeden nasil havlunun ucundan o sekilde sarkmis, boyle bir ozellik var miydi bilmiyordum, kasnagi o sekilde mi ayrlaniyor :D

accurate

Üye
Tepki
3
selam havlunun ucundakı motıfler onceden hazırlanıyor onlar nakısla alakasız tamamıyle el ıscılıgı ıle oluyor tıg ve orlon ıplık yardımıyla oluyor orlon ıplıgın ıcınde plastık halkalar var tıg yardımıyla ıplık haltanın etrafına oya yapılır gıbı sardırılıyor :D yanı el emegı fazlasıyla var

Tepki
0
corel drawings le yapabilecekleriniz tek tuştan daha öte şeyler örnekler işleniyor şu an yolda

Tepki
0
nakışlı havlu deseni çok hoş olmuş ellerine sağlık. ben bişey görmüştüm daha önce, renkli kurdelalardan güller yapılıp bazı nakışlar süslenebiliyor, bu güller havlularada uygulanabilir mi merak ettim

Tepki
1
Hemen kız arkadaslarıma e-posta olarak yolliiim ceyizlerine koyarlar belki:) güzel modeller ama güzel olmus....

doctor

Üye
Tepki
0
mrb accurate ya senden bise rica edebilirmiyim

kendi ardakas grubumuza ait bir amblemimiz var onu nakis taptirmak istiyorum... logoyu göndersem bana nakis yapilacak sekilde ayarlama imkanin varmi.... burda sizi bulmam iyi oldu... bilgi için mail atabilirsin

yaptiginiz calismalarda güzel
elinize saglik...

Yukarı Alt