Ne Kadar Doğru Dersiniz ?

rojda

Üye
Tepki
1
Öncelıkle evet haklısın Survivor konunun dışına cıkmış durumdayız. Ama konu konuyu acarmış derler.

Hayalin hangı kadın ne kadar aptal bılemeyecegım ama, bır bayan olarak hemcinslerimize bu tur yakıstırmaları yapamayacagım. Aptallık bayan veya bay olmaya bakmaz bence.

Milan Kunder bır erkek olarak kendı kafasına gore yorum yapmıs bence.

Kadın olarak evet haklıdır bundan dolayıda bızde aptalızmı dıyecegız.

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@rojda

Çok iyimsersin rojda... Aptallık bay ve bayana bakmaz doğru, genel olarak söylemedim, bu konularda böyle olduğunu düşünüyorum. Yoksa ben gayet zekiyim :) Ama hayatın gerçekleri var. Neyse konunun dışına çıkmayalım, Bu benim düşüncemdir... İçimden geldi yazdım.

yakamoz

Üye
Tepki
0
bence kendine bakan kadın her yaşta güzeldir.herkesin farklı kriterleri vardır.bir erkek bana bu konuda yorum yapma yetkisine sahip değil...en önemlisi de çürüyüp gidecek bir et parçasının bu kadar önemli olmasını anlayamıyorum...

ZEN

Üye
Tepki
0
her yaşın ayrı güzelliği vardır...
önemli olan güzel olmak değil güzel bakabilmektir bence.

Milan Kunder gibi insanların her söylediği şeyin doğru olduğunu sanmıyorum

Survivor

Üye
Tepki
0
@ayışığı

Bu soruda zaten kimseye bir yetki verilmiyor. Ayrıca başlığı açan arkadaşımız bir bayan. Yargıyıda bayanların kendisi yapıyor yani erkeklerin vücuduna olan ilgileriyle yaşlı olup olmadıklarını teşhis ediyor. Kadınlar kendi görüntüsüyle yaşlarını belirlemiyorlar yani...

Dikkat ettim de Soruyla ilgili cevaplar çok az herkes konunun dışına taşıyor.

Yukarı Alt