Neden Grafikerler.org?

Tepki
7
bende siteyi tesadüfen bulanlardanım.
ama iyiki bulmusum sitemizi (sitemizi diyorum çünkü ; ailem gibisiniz :) ) burda ortam çok güzel sıcak seviyeli herşey mükemmel ve en onemlisi baska sitelerdeki gibi ukala yonetıcılerımız yok bu ınsanın ıcını rahatlatıyor. bu sıtede bulunmamın en buyuk sebebı bunlar
Öğrenim açısından ise kendımı her geçen gün dahada geliştiriyorum hocalarımızın anlattıkları derslerı elımden gelenın fazlasıyla uygulamaya calısıyorum. hergun yenı bıseyler buluyorum.
en önemlisi mutluyum burda.......

teşekkürler sitemizi kuranlara :D:D:D

psuzmani

Üye
Tepki
0
Her birey nette bir Müşteri niteliği taşımaktadır.
Müşterilerinde ekserisinde şu düşünce mevcuttur; Kalite ve Ucuzluk..
Burdayım çünkü; burda Kaliteli hizmet söz konusu, aynı şekilde yardımlaşma da çok ucuz..
Umarım daima yitirilmeyen bir bütünlüğe sahib oluruz.
Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Ozgul

Üye
Tepki
57
Henüz iyice karıştırmak nasip olmadı ama gözlemlerim kelimenin tam anlamıyla "dopdolu" olduğu yönünde. Benzerleri ile karşılaştırdığımda ciddiyeti, bilgi bolluğu ve kalitesi bariz bir şekilde ön plana çıkıyor ve gün geçtikçe sitede bulunuş sürem artıyor.

Emeği geçen herkese teşekkürler.

Sevgiler, saygılar.:)

Ozgul

Üye
Tepki
57
Güncelleme...

Neden grafikerler.org? Tek kelimeyle ya da tek bir cümleyle özetleyebilirsek (biliyorum biraz zor :) ) neden buradayız?

Funda

E=mc²
Tepki
9
@abulaca

Bu durumda kendi reklamımı yapabildiğim için grafikerler.org da denilebilir mi ? bunu mu anlıyoruz mesajınızdan..Yada toparlarsak

Sektörel anlamda kendimizi tanıtabileceğimiz ve de bir bilgi kaynağı mı???

Yukarı Alt