Nokia Kampanya

Tepki
1
Nokia' nın kampanyası için hazırladığım bir çalışma. Yorumlarınız lütfen..( Bg eleştirilerinizi şimdiden duyar gibiyim :)... )

Tepki
100
@ben_romeo

bu "Bg" nedir?
ayrıca sizin asıl mesleğiniz grafikerlik mi yoksa cep telefonu bayiniz varda
reklam amaçlı mı yapıyorsunuz bu çalışmalarınızı?
diğer bütün çalışmalarınız cep telefonu üzerine olduğundan sorma ihtiyacı hissettim.
saygılar...

Serkan Baysal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
76
@eminecik

:D:D:D:D

Tasarım bencede güzel olmuş. Fakat Kapak & Dergi & Broşür & Menü bölümü ile pek alakalı değil sanırım. Sonuçta bir broşür olsa satın almak için tıklamak baya bi zor olurdu herhalde ;):D Elinize sağlık.

Tepki
1
@eminecik

BG = Background = Arkaplan..
Bir bilişim şirketinde Web Programlama ve Grafik & Reklam Tasarım departmanındayım. Nokia ve Turkcell, iş ortaklarımız ( Business Partner). Ürün tanıtım mailinglerini hazırlıyorum. Umarım sorunuza denk düşen bir cevap verebilmişimdir. Saygılar...

Tepki
1
@Designer_S

Aslında tanıtım amaçlı bir çalışma. Sadece internet satış odaklı olduğu için link koydum. Bundan sonra daha dikkatli olurum burada yayınlarken. Teşekkürler...

Tepki
100
tamam şimdi çözdüm konuyu :D
daha önceden yayınladığınız çalışmanızın arkaplanı baya bir eleştiri konusu olmuştu.
daha uygun yazmış olsaydınız keşke "Bg" yerine...
genelde çalışmalarınız gayet renkli ve iç açıcı. yukarıdaki çalışmanızda öyle.
üst taraftaki telefonu biraz büyütüp sağ tarafa yatırsaydınız, hem oradaki boşluğun dolması hende telefonun önplana çıkması adına güzel olurdu.
ama genel anlamda çok güzel olmuş.
elinize sağlık.

Tepki
1
@eminecik

Evet maalesef arkaplanlarım genelde kötü puanlar alıyor. "Bg" gibi kısaltmalar konusunda bundan sonra daha dikkatli olucağıma inanabilirsiniz. Yorumlarınız için çok teşekkürler.

Yukarı Alt