• grafiker/web tasarımcı - antalya manavgat (iş arıyorum)

Tepki
29
1992 Konya/Seydişehir Doğumluyum. Seydişehir'de oturuyorum. Lise'yi Meslek lisesi Web Programcılığı Dalınca Bitirdim. Şuan Necmettin Erbakan Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı okuyorum, ve Mayıstan sonra okulum bitecek yaşadığım şehirde bu tarz işler yatkın olmadığı için kendimi geliştirmemde epey zorluk çekiyorum. İşimi sevdiğim için, geliştirmek ve ileri düzeyde hakim olmayı prensipliyorum. Hırs ve mücadele duygum yüksektir ve sürekli kendimi geliştirmeye çabasındayım. Çalışma iştahıma,koşturmacama güvendiğim için iş statümde durumun genişlemesini sağlayacak bir ajans tarzında iş yeri arıyorum.
KULLANDIĞIM PROGRAMLAR ve DİLLLER
• Adobe Photoshop (%85)
Adobe Illustrator (%55)
•Adobe After Effects (%45)
Adobe Flash Professional (%50)
•Adobe Dreamweaver (%40)
•Corel Draw (%30)

•HTML (%60)
•PHP (%40)
•Wordpress (%60)
•Delphi(%40)
•SQL (50)
Not: İş alanında yaşadığım yerden dolayı Freelance olarak hizmet verdiğim için, çalışma sahası genel olarak grafik dalınca ilerledim. Antalya / Manavgat tercih olmasının nedeni yabancı dil,eğitim ve semineler katılımları, kurslar ve kendimi daha sıcak geliştirme iş sahası olduğu için tercih ettim.(1 buçuk yıllık fotoğrafçılık deneyimim de var, düğün hikayesi, klip işleriyle de ilgilendim.)

Genel Bir Portföye bakmak için;
www.bulutmashar.com
www.facebook.com/bulutmasharart

/ adreslerinden çalıştığım yerlere, yaptığım işlere genel olarak bakabilirsiniz.​

Detaylı olarak İlgilenenler e-mail bırakırlarsa cv mi geniş olarak yollarım.
Teşekkürler..

Yukarı Alt