Öğrencinin El Kitabı Kapak Tasarımı

Sarpedon

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar ben 13 yaşındayım kitap yazıyorum buda kitabımın kapak tasarımı:

Siz olsanız bu kapak dikkatinizi çeker ve kitabın içeriğini merak edip alırmıydınız?​

Sarpedon

Üye
Tepki
0
Şimdi bu İncil kutsal bi kitap ama geçersiz benim yazacağım kitapta öğrenciler için önemli kitabın adını Kuran koyamayacağıma göre İncil koydum.

Yönetim Notu:
Tamamı kalan, tamamı renkli yada tamamı büyük harf ile yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyalım.

SNSİZ

Üye
Tepki
1
hayattan kopuk öğrencilerin bakıp merakla alabileceği bi kapak tasarımı ama her kesimden öğrenciye hitap etmek istiyorsan bu olmamış bence

Sarpedon

Üye
Tepki
0
Peki nasıl olmalı?

Yönetim Notu: Tamamı kalan, tamamı renkli yada tamamı büyük harf ile yazmak yasaktır. Lütfen forum kurallarına uyalım.

Bu size aynı konuda ikinci uyarım. Devam ederseniz ceza alacaksınız.

Sedat Gül

Graphic Desing
Altın Üye
Tepki
141
@Sarpedon

kitap kapak tasarımlarını incelemelisin sorunu cevabını o zaman bulacaksın

hasana11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
0
level dergisinin kapak tasarımı deilmi o sansürlediiğin alanların amacı ne

Tepki
67
13 Yaşındasın ve Tasarım yaparken tehlikeli kelimeler kullanıyorsun. Diyorsun ki, ismini KUR'AN koyamadım o zaman İncil neden koyuyorsun.

"Bir dinin esaslarını bildiren kitaba "kutsal kitap" denir. Her şeyi ve insanı yaratan Yüce Allah'tır. 0 yarattığı insanın gereksinimlerini bilir. insanla ilgili her türlü bilginin de sahibidir. Yüce Allah, insanların gereksinimlerine göre gereken bilgileri peygamberleri aracılığı ile bildirmiştir. Nelere inanılacağını, nasıl ibadet edileceğini, güzel ahlak kurallarını içeren kitap, "kutsal kitap" tır. İslam dininde kutsal kitaplara inanmak, iman esaslarındandır.

Bütün dinlerde kutsal kitap anlayışı vardır. Zira dinler, inananlarına mesajlarını ve öğütlerini kutsal kitaplarda bildirirler. Ayrıca bunlarda birey ve toplumun uyması gereken her türlü davranış şekilleri, yer almaktadır. Bu bakımdan ilahi olmayan dinlerde de "kutsal kitap" bulunabilir. Bunlar, genellikle ilahi kitaplardan derlenmiş kitaplar olarak değerlendirilmektedir.

Bu kutsal kitaplar
1. Tevrat
2. Zebur
3. İncil
ve en son
4. Kur'an-ı Kerim'dir." (Alıntıdır)

Ve son olarak aptığın işin kapak tasarımı ile alakası yok. İlk bakışta gazete gibi algılanıyor.

Yukarı Alt