Okul Ödevim

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
Mustafa Kemal Atatürk ile ilgli görsel tasarım, öğretmenler günü görsel tasarımı hazırlamamız istendi,
bir sözünü açıklar gibisinden bir görsel tasarım hazırlamamızı istedi birşeyler yaptım ama lütfen değerli yorumlarınızı esirgemeyin yanlışlarımı ve çalışmalarımı geliştirmemde yardımcı olursanız sevinirim, şimdiden kötü ve ya iyi eleştirileriniz için teşekkür ederim...
1. çalışma atatürk' ün sölediği bir sözü açıklamaya çalıştım

2.çalışma öğretmenler günü kutlama ile ilgili bir görsel tasarım yapmaya çalıştım.

3.çalışma atatürk' ün sözleri ile bir görsel tasarım yapmaya çalıştım.

3.çalışmanın değişmiş hali hangisi daha iyi oldu daha güzel görünüyo yorumlarınızı sölemeniz benim için çok önemli teşekkürler...

:grafikerler: :grafikerler: :grafikerler: :grafikerler: :grafikerler:

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Alicim...
Emek vermiş çalışmışsın... Benim sana birkaç tavsiyem olacak..
1. çalışmanda Atatürk'ün sözünü kendi el yazısı fontu ile yazabilirsin mesela ( internette dağıtılıyor artık )
Ayrıca ATATÜRK yazarken daha tok ve bold bir font kullanabilirsin..Yaptığın çalışmada Atatürk kaybolmuş onu daha ön plana çıkar benim fikrimce ayrıca seçtiğin kitap çalışmana uyumlu mu ?
diğer çalışmalarına gelirsek son 2 çalışmada Atam'ı neden öyle çevirdin ?

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
Aslı abla yorumların için yardımların için teşekkür ederim dediğin gibi atatürk' ün el yazı fontunu uyguladım...
1.resim font değişikliği

1.resim font değişikliği

seçtiğin kitap çalışmana uygunmu demişsin o aslında öle değildi abla ben ona effeckt uyguladım ıslanmış gibi bir görünüm elde etmek için normalde

son 2 çalışmada niye atamı öle çevirmişsin demişsin aslı abla ben şöle düşündüm aslında Mustafa Kemal Atatürk'ün çoğu konuda bilgisi ve sözü vardı eğitimliydi ben görsel yönden değişiklik olsun artı olarak bir beyin ama her konuda bilgisi olduğunu göstermek amaçlı öle bir görsel oluşturdum...

başka değişmesi gereken herhangi bir şey varmı ki hangileri güzel, yani güzelmi :D aslı abla yorumun için gerçekten çok teşekkür ederim...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Ablam ... O baştaki yazılara altın yazı efekti uygulayabilirsin.. Bilmiyorum nasıl dersen ben sana akşam ders anlatımı yaparım :) Atatürk çok karanlıkta kalmış...Ben yine defterden memnun değilim Ali :)

Ali DANIŞAN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
312
aslı abla şimdi okula gitcem akşama o dediklerini yapcam :D o defteride değiştircem :D teşekkürler tekrar...

Yukarı Alt