okul tanıtım broşürü - yorumlarınızı bekliyorum...

shnbrs

Üye
Tepki
0
iyi günler,
çalıştığım okul için bir tanıtım broşürü hazırlamaya çalıştım. hazırladığım ilk broşür. illustrator ile hazırladım. kullandığım resimler aynı. oralara yeni resimler çekilecek. tasarım olarak yorumlarınızı duymak istedim. görmediğim, bilmediğim, dikkat etmem gereken kısımlar mutlaka vardır. özellikle baskıda karşıma çıkabilecek noktalar varsa, fikirlerinizle beni yönlendirirseniz sevinirim.
teşekkürler...

Arsenal

Üye
Tepki
0
Genel olarak gayet hoş, fakat kapakta neden 3 aynı resmi kullanmışsın onu anlamadım bence okulun farklı farklı pozlardan olan resimleri olsaydı gayet şık olurdu.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Güzel görünüyor elinize sağlık. Ama kenar paylarına dikkat edin matbaada sorun çıkmasın ;)

shnbrs

Üye
Tepki
0
@Arsenal

teşekkürler. resimler henüz hazır değil. ben sadece resim yerleri belli olsun diye o şekilde bir yerleşim yaptım.
yorumladığınız için teşekkürler...

shnbrs

Üye
Tepki
0
@Kerim Öksüz

teşekkürler. ilk defa böyle bir çalışma yaptım. a4 kağıdı 3'e böldüm ve o şekilde çalıştım. henüz resimler gelmediği için herhangi bir baskı işi için görüşmedim. baskı sırasında kenar boşluklarının ne olması lazım bilgim yok.

standart a4 kağıdında ne kadarlık bir alanda çalışmam lazım? adet olarak da 5.000 yada 10.000 adet bastırmayı düşünüyoruz. o yüzden düzgün olması çok önemli. yardımcı olursanız çok sevinirim.
teşekkürler...

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Her çalışmanızda kağıt ölçünüzün en az 7-8 mm içeride olmalı içerik ki kesilip atılmasın ;)

shnbrs

Üye
Tepki
0
ne zamandır cevap yazayım diyorum. unuttum. bazı düzeltmelerden sonra baskı aldık. baskıda herhangi bir sıkıntı yok. son halini paylaşmak istedim.

teşekkürler...

Yukarı Alt