*Ölmez Çelik - Cepli Dosya Çalışması

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
Graphic Design : Sabahattin ÖZLÜ
Work : Folder
Company : Olmez Celik
Number : 2000
Lak : Yes
Embossed : Yes

şahrud

Üye
Tepki
4
sunum ne kadar önemli değil mi bu işi müşteriye bu şekilde sunmak herzaman akıl karı bir iştir derim, hoş bir çalışma olmuş tebrikler

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
@şahrud

Tekrardan Teşekkür ederim size ... Bunu aynen sundugumda cok şasırmıslardı... Baskı öncesi aynısı olacak mı diye cok merak ediyorlardı ... Baskıdan cıkınca daha güzel olduğunu gördüler.. Çünkü siyah vektorel siluete lak atıldı, ayrıca logo' ya da gofre(kabartma) + Lak yapıldı... Sonuç mükemmel...

nihalkocan

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar böyle bir şey yapmam lazım benim freehand de hazırlayacağım ön arka kapak kolay kesmelerini de ayarlarım ama o cep kısmı nasıl oluyoR HALA çözemedim nasıl yapabilirim. bilenler yardım ederse çok makbule geçicek valla. Şimdiden teşekkür ederim.

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
@nihalkocan

Selamlar sizede...
Cep kısımı 2 şekilde yapılabilir...

1. Çalışma basıldıkta sonra kesilmiş hazır cepler ayrıyetten yapıştırılır...

2. Kalıbını Tasarımını cep ile birlikte yaparsın.Hemen kırım yerinden katlanıp yine yapıştırılır. çalışmayla bütün olur... [Bu işlemde biraz masraflı olur. çünkü kağıt çok gidecek ve bir coğu israf olacak... ]

Ömer Ayar

Üye
Tepki
15
çalışmaya sözüm yok baya güzel bir çalışma olmuş emeğinizi sağlık sunumda aynı şekilde yalnız benim ağrıma giden nokta güzel türkçemiz varken ingilizce sunum yapmanız hiç hoşuma gitmedi açıkçası biz böyle devam edersek ne tüklüğümüz kalır nede türkiyemiz kalır tamam ingilizce genel bir dildir ama türkçenin konuşulduğu yerde türkçe konuşulursa daha iyi olmaz mı

saygılarımla başarılarr...

Yukarı Alt