Onceden yanlis konuyu yanlis yere acmisimda :(

Tepki
0
Merhaba arkadaslar ben lise 3 sayisal okuyan bir ogrenciyim normalde bilgisayar muhendisi olmak istiyordum ama sonradan bana cok sıkıcı gelmeye basladi benimde resim cizmek cok hosuma gittigi icin grafikci olmak istedim ve aklimda kalan bir kac soru var
1)galiba yetenek sinavlarina gircem bu yetenek sinavlari universite sinavin once mi sonrami oluyor
2)yetenek sinavi olucaksam nasil hazirlanmaliyim bana ne sorcaklar ?
3)bizim okul tmb-a dersleri veriyorlar bunun sertifikasi 75€ alirsam isime yarar mi ? Yararsa nicin yarar ?
4)sizce hangi universiteler grafikcilik icin iyidir
5)grafikcilik okursam universitede hangi dersleri gorucem ve nasil sinav olucam
6)grafikcilik okuyup oyun karakterleri yapabilirmiyim yoksa ayri bir sey daha mi okumam gerekir yoksa program mi bilmem gerek ?
7)cizimim orta ama biraz kotu sizce 1 senede duzelte bilir miyim ?
8)eger universiteye gircek kadar puanim olup yetenek sinavlarini gecemezsem nolur ?

Tepki
0
Ücretsiz canlı rulet oyunu ile sıfırdan başlayan kişiler için ideal ve güvenli bir oyundur ilk olarak rulet oyunu öğrenip daha sonra işin kurdu olduğunda para kazanmaya atılabilirsiniz. Sizler için İnternet sayfası kurulup ücretsiz oynatma imkanları sunmaktayız dilerseniz bağlantıdan tıklayarak rulet oyunu hakkında ücretsiz bilgi sahibi olabilirsiniz

canlı ücretsiz rulet oyna

Yukarı Alt