Ortaklık

ayhaner

Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar, Onlinetasarim.com.tr'e tasarımcı ortaklar arıyoruz. Reklam ajansları, matbaalar, serbest grafikerler herhangi bir ön koşul olmadan ortak olarak kabul ediyoruz.

Oranlar :
100 Tasarım'a kadar %10
200 Tasarım'a kadar %20
300 Tasarım'a kadar %50
400 Tasarım'a kadar %40
500+ Tasarım'a kadar %50

Neye ortak oluyorum?
Tasarım satışına,
Baskı dahil siparişlere

Örnek;
Eklediğiniz tasarım müşteri tarafından beğenilip satın alındı ve aynı zamanda 1.000 adet broşür siparişi verildi. Bu satışın kazancına ortak olacaksınız..

Nasıl Kontrol Ederim?
Ortaklık panelinizden Tasarım ekleyebilir, satış ve kazançları takip edebilirsiniz..

Şartlar;
Tüm tasarımlar corel draw formatında olmalıdır.
Kullanılan resimlerin telif haklarını ihlal etmeyeceğinden emin olmalısınız.

(Sayın admin konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın.)

Sorularınız ve başvuru için : info@onlinetasarim.com.tr | 0535 850 05 13 (Ayhan)

Erkal COŞKUN

Hiç...
Uzman Üye
Tepki
470
Sitenizdeki tasarım satış fiyatlarını yanlış görmediysem ve yukarıdaki mesajınızdaki oranlarda işin içine girecekse gerçekten komik.
Siz baskıdan kazanacaksınız diye bir broşür çalışmasına 30 TL (10'u eder 3 TL) değer biçmek bu işe emek veren insanlara açıkça küfretmektir. baskıdan vereceğiniz komik kar payının hiç kıymeti ve önemi yok. Tasarıma biçtiğiniz değer içler acısı. sisteminizi kınıyorum.

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Bu sistemde tasarıma herhangi bir ücretlendirme yok resmen, emek verilen tasarımlar şablon olarak kullanılacak ve baskıya geçtikten sonra tasarım için ücretlendirme alınacak. Burada ki insanların yaptığı iş baskı öncesi buda demek oluyor ki baskıya geçmeden bu insanların emeklerinin karşılığı verilmesi gerekli... Sistemi çok beğenmedim vesselam...

Tepki
29
500 adet tasarıma ulaştığımız zaman yaptığımız işin %50 si olacak ?
Kartvizit yapmaya kalksak, 20 tl olsa 2 tl :D .
Siz yaptığınız işten ürünlerin cayır cayır satılıyor herhalde.. Yoksa bir grafiker günde günde 10 tane kartvizit yapsa 20 tl ayda 600 tl bu adam bilgisayar başında kalkamaz.. Sistemi kınıyorum emek hakkı bu kadar olamaz.. Bir grafiker tutup aylık maaş vermeniz daha mantıklı..

Yukarı Alt