Otel Site Arayüz Çalışmam

hiro2012

Üye
Tepki
6
@bowfinger
öncelikle yorumun için teşekkürler.navigasyon kısmı beni en zorlayan kısımdı her denemem de başka bir sorun çıktı ya çok sırıtıyordu,ya çok silik kalıyordu.beni en çok tatmin eden hali bu son hal oldu.menüyü görsel olarak kullanacağım belki uyarılarını da göz önüne alarak kodlama sırasında birkaç ufak dokunuş olabilir,ama açıkçası bu hali beni tatmin ediyor.gene de önerin için teşekkürler...

Tepki
1
Pek beniim hoşuma gitmedi. Bizi yansıtmıyor ve haddinden fazla büyük. Kendi ülkemize ait resimleri koyduğunuzda nasıl görünürdü acaba?

user9

Grafiker
Tepki
80
özellikle fotoğrafları çok sevdim, soğuğunda eğlenceli olabileceğini anlatmışsınız ben gibi yaz insanına. gönül isterdi ki kendi çekimleriniz olsun ama günümüz şartları malum her şey için elverişli olmayabiliyor maalesef :) özellikle kış otelinde renklerin varlığı ve efektin az tercihi doğru bir çalışma sağlamış. içerik olarak da bu haliyle yeterli görünüyor ama tabiki geliştirilebilir.

Emeğinize sağlık :)

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
dostum çalışman çok güzel eline sağlık. üst bannerdaki yazı fontaları biraz ince gibi geldi bana.kalınlaşsa daha iyi durur gibi.

hiro2012

Üye
Tepki
6
@SosyetikAlem

pek beğenmediğini söylemişsin görüşüne saygılıyım ve yorumun içinde teşekkürler.büyük olması eleştirine gelince 2013 tasarım eğilimlerini de göz önüne alarak yaptığım bir çalışmaydı ve büyük görsel,ikon ve metin kullanımı genelde tercih ediliyor.resimlerle ilgili eleştirin doğru fakat yerli görsel sorunu genel olarak herkesi zorluyor kanımca,kurum tarafından sağlanmadıkça yapılacak pek birşey olmuyor

@Kemal Aksekioğlu
teşekkür ederim dostum...

@Hümeyra Can

yorumunuz ve olumlu eleştirileriniz için teşekkür ederim hümeyra.geliştirilebilir vurgunuza gelince tabi ki profesyonel bakışla her daim eksikler bulunabilir ve geliştirilebilir, sonuçta tasarım eğitimi almamış ve yaparak ve çalışarak kendini geliştirmiş ve hala öğrenmeye devam eden birisi için mutlaka eksik ve hatalarımız oluyordur.yapıcı eleştirilerle bunları da tamamlıyacağım herhalde ;)

@Hüseyin ALPALTUN

öncelikle yorumun için teşekkürler hüseyin.önerine gelince denenebilir ama dikkat ettiysen sitenin genelinde 3 farklı font kullanmama rağmen hepsinin light veya condensed formunu tercih ettim, bence senin dediğin gibi yaparsam o font orada patlar, siteye girenin gözüne ilk o çarpar gibi geliyor bana.ama dediğin gibi yapılacaksa da başka bazı fontlarla da oynanabilir tabi...

Tepki
3
Genel kullanılan resimlerden tutup, butonların olduğu arka plana kadar çok başarılı bir çalışma olmuş bence. Abilerimin dediği gibi sadece yazı fontunda sıkıntı var gibi. Ama tasarım gerçekten müthiş :p

Jerolin

Üye
Tepki
1
Arkadaşım ben çok beğendim tasarım ayrıca koda dökülürkende zorluk çıkartmayacak bir tasarım olmuş ben genelde psd to css yaptığım işlerde buna dikkat ederim bazıları beni gerçekten çok uğraştırıyor dolayısıyla bu anlamda güzel bi çalışma olmuş...

hiro2012

Üye
Tepki
6
@AkMehmet
Yorumun için teşekkür ederim...
@#bilişimprofesörü
Beğenmene sevindim dostum, çok teşekkür ederim...
@Jerolin
yorumundaki tespitlerin benim içinde çok önemli jerolin bende özellikle koda döküm aşamasında coder kendim de olsam, 2. bir kişi de olsa fazla kasmayacak tasarımlar olmasına dikkat ediyorum, yorumun için tekrar teşekkürler...

Yukarı Alt