Oto Kuaförü Kartvizit

DesSas

Üye
Tepki
1

İlk paylaşımım.. Yoruma açık, Eleştiriye kapalı :p

Şaka tabiki eleştirilerinizide bekliyorum.. :)

Tepki
17
Ortadaki simge ve şekillerin anlamı nedir? VOK şeklinde bir kısaltma mı yapmaya çalıştınız? Orada fazla yer kapladığını düşünüyorum.

Adres puntoları biraz daha küçültülebilir. Üzerinde çalışmaya devam edin, yazılara hafif gölgelerle renk katın.

Başarılar...

DesSas

Üye
Tepki
1
Fazla yer kaplıyor derken silmelimiyim yoksa küçültmelimiym orasını anlamadım
Adres 7 punto aslında büyük değil ama burda öyle görünüyor sanırım
Yazılarıda Siyah zeminli bi kart için biraz fazla renk olduğu için yazılar en azından sade kalsın dedim di : )

Tepki
17
Silmelisin. Adreste punto küçük fakat satır arasındaki boşluklar fazla. O boşluklardan kurtulmalısın. Yukarıdaki mor şeritte düzenlemeler yap. Oto kuaförü yazısındaki renk ile şerit renginin tonları birbirine çok yakın. Onlarla ilgili de bir düzenleme yapabilirsin. Denemeye devam...

nuriQocca

Üye
Tepki
5
Yanii şimdi bu oto kuaförleri genellikle neden koyu zeminli çalışılır bilemedim.. Yani ben neden tercih edeyim bu yıkamacıyı acaba? Yıkama dediğimde benim aklıma temizlik geliyor ilk siyah ise bu düşüncenin son temsilcisi olabilir..
şimşek mcqueen esprisi güzel bir şekilde kompozisyon yapılsa iyi bir öğe aslında.. Logo zaten pek logo klasmanına girmiyor, eğer bu firmaya ait ise onu çokta ön plana çıkarmamak gerekir.. Görebildiğim -blur uyguladığınız adres kısmı hariç- 4 farklı font var.. Kartvizit gibi küçük ebatlı tasarımlarda tek font ailesinden, light, ultra light ve bold opsiyonlarını kullanırsanız estetik açıdan daha uygun olur.. İyi tasarımlar kolay gelsin..

Tepki
67
- Oto yıkama bence mavi su tonlarında çalışman gerek. Direk kartı verdiğinde adamların bilinç altına temizlik gelmeli.

- Fontlar çok büyük biraz küçültü

- o logo gibi bişi yapmışın o kaybolmuş onu daha öne çıkarman gerek.

Bunları bir dene istersen şimşek macquen iyi bir seçim :)

DesSas

Üye
Tepki
1
Evet siyah pek olmadı gibi. teşekkürler bilgilendirmeleriniz için

Buda yeni çalışma ama sanki buda fazlamı renkli olmuş : )

Yukarı Alt