oto makyaj (yorumlar lütfen)

vkarani

Üye
Tepki
0
orjinal hali

makyajlı (BYvkarani)

Tepki
100
üst tarafa yazdığınız yazıda perspektif sorunu var sanırım.
tampon üzerinde biraz daha durabilirsiniz. sanki emanet gibi duruyor.
yan camlara yapmış olduğunuz filim ışık açısı göz önüne alındığında hoş olmamış. ama rengi çok güzel olmuş.
birde aracın rengini değiştirmiş olsaydınız genel görünüş olarak güzel olacakmış.
belirttiğim ışık açısını dikkate alırsanız tekrar çalışmanızı yükleyin. beraber bakalım.

not: çalışmanızın çözünürlüğünü biraz düşürürseniz sayfanın yüklenmesi daha rahat olur. ortama 100 DİP uygundur.
saygılar...

vkarani

Üye
Tepki
0
@eminecik
aslında böyle profesyonel bir yorum beklemiyordum ve bu kadar hızlı.. bunun için size teşekkur ederim. daha elimde çok çalışmam var. daha profesyonel olarak. (böyle yorumlar oldugu sürece çok konu açacam inş. bu siteye)

Tepki
100
@vkarani

lütfen konu açmaktan çekinmeyin. şimdi ben size tamam çooook güzel. harika olmuş desem. eksikleri göz ardı etsem size haksızlık etmiş olmaz mıyım?
buradaki yorumlar tamamen sizin, yada forumdaki diğer üyelerimizin kendini geliştirmesi içindir. haksız mıyım sizcede... :)

vkarani

Üye
Tepki
0
haklısınız :) konu neden taşındı ben oraya açmıştım çünkü orda gördüğüm bazı sanal tuning çalışmaları vardı onun için oraya açmıştım konuyu

Tepki
100
genel yada kişisel bir çalışma olarak değerlendirdim.
zaman içerisinde yanlış açılan konuları taşıyoruz. lakin modlarda insan değil mi?
hatamız olmuştur yada gözden kaçmıştır. düzeltilecektir.
saygılar...

kenan_wade

Üye
Tepki
0
bence yazılar pek güzel olmamısgeri kalanlar filmler tampon felan baya hoş olmus bence teşekkürler

Yukarı Alt