Özgeçmiş Çalışması

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Arkadaşlar merhabalar...

Biraz boş zaman biraz da sektöre girme aşamasında kullanacağım özgeçmiş olması amacı ile bir özgeçmiş tasarımı yaptım illustrator"de ..

Beğenilerinize sunuyorum aşağıda...

Geliştirmek adına her türlü eleştirinizi bekliyorum .. Acımayın :s8:

İsteyen arkadaşlarımız dilediğince kullansın diye ...

TIKLA İNDİR

Tepki
6
piştin anladık meslege de giriştin elimizden işleri alırsın artık :) eline sağlık güzel çalışma

Tepki
67
Hep lorem ipsum firmasında çalışmışın istikrarlısın kanka :)

Eline sağlık güzel olmuş.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@İsmail ÇOBAN

İsmail canın sağolsun akşam paylaşıma açarım bu konu altında :)

@mustafacenik

elinizden işleri alacak kadar kendimin geliştiğine inansam bile maalesef öyle bir karakterim yok :)
Takıldığını biliyorum çok teşekkürler yorum için :)

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
@Murat Güler

Sağol kankammm :) Sorma yıllarca orada oku çalış benim içinde zor :) :cool:

gezegen

Üye
Tepki
16
Aslı, fontlar güzel, yakışmış birbirlerine. OpenSans'ı hemen tanıdım ama diğerini ilk bakışta çıkartamadım. Hangisi acep?

Renkler güzel, yerleşim fena değil. Bence eksiği yok, fazlası var. Kusuru da bu zaten.

Tasarım süreci kısmını ve fotoğrafı ben olsam çıkarırdım. Ayrıca, doğum yeri, medeni hali ve lisans durumu da bence gereksiz. Biliyorum işverenler hala meraklı bu tür şeylere ama ben bu bilgilere, grafik tasarım işi açısından hiçbir fikir vermeyen, gereksiz bilgiler gözüyle bakıyorum. Dolayısıyla fotoğraflı özgeçmiş isteyen, iş görüşmesinde nereli olduğumu soranlarla işim olmaz.

Öğretim, doğrudan işle ilgiliyse yeralabilir ama şimdi -mühendistin sen değil mi?- mühendis olarak çalışmışsın şunca yıl şurda, ne önemi-gereği var?

Bütün bunlar çıkartıldığında, grafik-tasarım alanındaki bütün hünerlerini CV'inde göstermek için epey yer de kazanmış olursun.

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sayın gezegen güzel bir tebessümle okudum mesajinizi...Haklı olduğunuz konular yok değil ama maalesef hala fotoğraflı, memleket bilgisi isteyen firmalar olduğu gerçeği ne yazık ki varlığını korumakta..Diger konularda sanırım yılların alışkanlığını ~ eğitim bilgileri vs. hakkında...~ atmak kolay olmuyor..Fontlara gelince bebas ve droid ...Söylediklerinizi dikkate alıp ayrı bir çalışma daha yapmaya çalışacağım...

Emre bey'e ve size değerli yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Tepki
1
Çok güzel bir çalışma olmuş pdf olarakta çok güzel bir hal alacaktır diye düşünüyorum bi nevi önsöz tadonda bir özgeçmiş olmuş, bu arada gözüme takılan bir terslik var gibi Okul İsmi bölümünde bulunan 2006-2002 tarih bölümünde geçmişe doğru gitmişsiniz sanırım geçmişten gelmek bana daha makul gibi geldi ama tabi vardır muhakkak bir bildiğiniz benim kişisel görüşüm bu sadece :) Emeğinize sağlık :)

Yukarı Alt