Özgün Web Sayfası Arayüzü Yapacak Arkadaşlar Aranmakta

Durum
Konu kapatılmıştır.

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
Özgün olarak profesyonel anlamda web sayfası arayüzü yapabilecek, daha önce yapmış olduğu arayüz referanslarını gösterebilecek arkadaşlar aramaktayım. Psd tasarımın yanında aynı zamanda html-css halleride olursa daha iyi olur. Ücret ve yapılacak işlerle ilgili detaylı bilgi iletişime geçildiği zaman verilecektir.

MSN ve Mail adresim : a.sahin.a@hotmail.com

HATRED

Üye
Tepki
0
İster Psd halinde isterseniz css+psd halinde gönderebiliriz. Msn ye ekledim detayları görüşebiliriz.

smyrnaweb

Üye
Tepki
0
Merhaba Smyrna Web olarak web tasarım ve programlama alanında hizmet vermekteyiz. www.smyrnaweb.com adresinden bizim hakkımızda daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Shkupjane

Üye
Tepki
0
abdullah bey bu projeyi benimle anlaşmıştınız ama sözünüzde durmadınız yakıştıramadım size!!

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
@Shkupjane

Semra hanım sizinle genel hatları ile anlaşmıştık ama tam olarak netleştirmedik. Yani ben bilgileri en kısa sürede toplayıp size ulaştıracağımı söyledim ama müşterim kanadında beklemekteyim. Kendisinden tam bir cevap alamadığım için o yüzden bende size işte buyrun bilgiler diyemiyorum.

Bu ilan ise sadece tek projelik değil ara ara bana gelen projeler için açtığım genel bir ilandır. Her daim tasarımcı arkadaşlara ihtiyacım oldğu için konu aktif olarak kalmaktadır.

Promansion

Üye
Tepki
0
İyi günler ve hayırlı işler dilerim.
Referanslarımı size özel mesajla göndereceğim.

Tekrardan iyi çalışmalar.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt