özkaya market

Tepki
7

arkadaşlar daha önce hic markete bir çalışma yapmadım istekler dogrultusunda ortaya böyle bir sonuç cıktı eleştirileriniz bekliyorum :confused::confused:

Tepki
31
burçin hanım siz iç sayfaya 10 tane ürün eklemişsiniz eğer a3 ortadan katlamalı olacaksa ürünler az kalmış ve ürünlerin sunum biçimide iyi değil

aynı şekilde ön sayfada da değişiklikler yapmanızı öeririm puntolar çok büyük ve resimler yetersiz

Burçin hanım çok yavan kalmış googleden market için yapılmış çalışmalara bi göz atmanızı öneririm

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Ürünlerin sayısı azmış Burçin Hanım, resimlerde yetersiz.

Birde ön ve arka kapakta aynı görseller kullanılmış, değişik görseller kullanmanız daha güzel gösterebilir çalışmanızı..

Ayrıca arka plan rengi çok soluk geldi gözüme, şöyle daha güzel görselli arkaplanlar kullansanız dahada güzel olacağından eminim..

Resimler için Erkin beyin paylaştığı dosyalardan yararlanabilirsiniz..

Gözden geçirilmesi gereken bir çalışma..
yinede elinize sağlık..

Konu Linki:

https://www.grafikerler.org/psd-dosyalari/9086-insert-calismalari-icin-market-fotograflari.html

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
KUŞTEPE'DE olursa imla hatasını da gidermiş olursunuz.

Başarılar..

Tepki
7
arkadaşlar bugun calışmanın ustunde tekrar oynucam ama calısma A5 olucak onlu arkalı cok urun koyamam cok kalabalık durabılır dıyede korkuyorum

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Böyle de iyice boş kalmış ama..
Korkmayın, fazla resim göz çıkarmaz:)

Tepki
0
burçin hanım üzülerek belirtmek isterimki çalışmanızı hiç beğenmedim lütfen bu tarzda daha önce yapılmış örnekleri inceleyiniz eminimki çok daha güzel bir iş ortaya çıkaracaksınız çokça örnekler yapın bir çalışmanızın bir yerini beğenirseniz şayet orasını saklayıp başka yerlerini değiştirin yalnız bunu yaparken bütünü bozmamaya özen gösterin ayrıca ön kapakla arka kapağın yerleri ters olmuş. çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Tepki
7
@cavit nogay

calısmamı bende begenmedım zaten :) ama dedıgım gıbı destek almak hatalarımı gormektı amacım hala ustundeyım ısın pazartesı gunune kadar vaktım var daha ıyısını yapıp ıns. bu konunu altına eklıcem

zaman ayırıp bana yol gosteren herkese teşekkurler:rolleyes:

Yukarı Alt