özsoy petrol logo tasarımı

sizce hangisi?

• 1

• 2

• 3

• 4

• 5

• 6

• 7

• 8

• Toplam katılım
    70
  • Poll closed .
Tepki
1
6 ve 8 arasinda kaldim. ikisi de güzel ikiside tam degil. kücük bikac eksik var gibi. yine de güzeller

Tepki
25
@Kemal Karakolcu
tşk ederim yorumunuz için ama ne gibi bi eksiklik var keşke onuda belirtseydiniz bende ona göre düzeltmemi yapmış olurdum

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
7 Numaralı Logo Üzerinde Çalışarak Daha Güzel Hale Getirilebilir Düşüncesindeyim Logodaki Çizgileri Kaldırıp Alt Tarafa ortalayarak " Ö Z S O Y P E T R O L" şeklinde dene birde... Kolay Gelsin...

Tepki
0
hepsi çok güzel olmuş ellerine sağlık ama bence birazdaha yaratıcı bişeylet bulsaydın daha iyi olacakmış sanki bunlar bana başka logoları anımsattı gibi o yüsden daha farklı bi çalışma hakediyo ki sanırım sen daha güzel bi çalışma yapabilecek kapasitedesin kolay gelsin ...

Tepki
0
petrol firması için alev kullanılmamasına katılıyorum.
alevsiz yeni çalışmalara devam derim.
mesela 7 noludan alev kaldırılıp öz'ün yanına soy ilave edilip altına petrol daha toplu olacak gibi.
birde logoda kullanılabilirlik önemli.Tabela,kartvizit vs.Buyüzden dagınık olmamasından yanayım.
başarılar dilerim.

Tepki
25
@ali özgül

öncelikle aramıza hoşgeldin doğru bir karar vermişsin burda olmakla...bu arada yorumun içinde teşekkürler...

@emine okuyan
artık sıkıntıdan en son yaptığım çalışmaydı 7 numara ve yazıyı nasıl oturtucama karar verememişken o şekil çıkmıştı ortaya... tavsiyenizi dikkate alıcam emine hanım teşekkür ederim

Yukarı Alt