panelleri açılır kapanır yapmak

Fulyam

Üye
Tepki
16
Arkadaşlar ben feehand kullanırken çalışmatığım bütün panellerin açık olmasını istiyorum ama ekrani kaplasınlar istemiyorum. lazım olduğunda ben onları açıyım. Ama o gruplamayı bulamadım. Nasıl yapılıyor...
Yani sağ tarafı nasıl sabitliyorsunuz. Sabitledikten sonra ortada bir küçük ok gibi bişi çıkıyor ona basınca tüm hepsi kapanıyor .tekrar basınca açılıyor... bunu yapmak istiyorum.. aşağıdaki gibi

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Bahsetmiş olduğunuz ok'a tıkladığınız zaman paneller gizlenir pencere genişler, tekrar tıkladığınız zaman pencere daralır ve paneller ortaya çıkar bu değil mi sizin de yapmak istediğiniz

Fulyam

Üye
Tepki
16
evt ama bende o ok çıkmıyor yaşar.. ben panelleri tek tek açıyorum yayılıyor... nasıl öyle gruplayıp yapabilirim . benimki aşağıdaki gibi oluyor.. yerleştiremiyorum sağa.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Peki bu durumda iken F12'ye bastığınızda paneller kaybolmuyor mu? Tekrar bastığınızda da geri çıkması lazım.

Fulyam

Üye
Tepki
16
yok yaşar o da olmuyor.. sürümlerinden kaynaklanıuyor olabilir mi

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın Fulyam, ufak bir video ile panelleri nasıl düzenleyebileceğiniz hakkında bilgilendirmek istedim umarım faydalı olur.

[FLASH]http://vimeo.com/moogaloop.swf?clip_id=11205441[/FLASH]

BUYRUN

Fulyam

Üye
Tepki
16
tşkler yaşar eve gidince akşam izlerim videoyu..

Bu arada dün ben hocaya sordum... dediki o düzelmiyor. bir kere bozulduğu zaman tekrar eskisi giib olmuyor. programı kaldırıp tekrar kurman gerekiyor dedi. açıkcası pek mantıklı bir cevap değil bu. cidden bütün grafikercilerin böyle yaptığını düşünürsek inanılmaz bir çözüm :)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@Fulyam
Sayın Fulyam olacak iş değil o zaman bir programda herhangi bir sıkıntı yaşadığımızda işi gücü bırakalım program kaldır kur ile uğraşıp duralım videoyu bir izleyin düzelecektin inşaAllah...:D

Fulyam

Üye
Tepki
16
bencede :D Yaşar ... çok komik bir çözüm gibi geldi. neyse akşam izliycem

Teşekkürler bu arada ...

GürhanErkal

Altın Üye
Altın Üye
Uzman Üye
Tepki
43
@Fulyam

Bunu Masaüstü yayıncılık hocasının söylemesi ayrı bir feci durum olmuş. Yaşar hocanın dediği yöntem zaten sorunuzun cevabı. Ama 8-9 yıl önce güç kaybetmeye başlamış, 6 yıl önce de ölmüş bir yazılımı biraz unutmaya gayret etsek iyi olacak gibime geliyor özellikle sizin gibi genç arkadaşlar için.

Yukarı Alt