Papağan-Kadın-Şampanya Bardağı.Grafik Çalışmam!

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@skystar_26

Sanıyorum anlatmak istediğimi tam anlatamadım. Bu işi meslek edinecekseniz eğer size küçük bir tavsiyem olacak. Yaptığınız her tasarımda koyduğunuz her noktanın bir açıklaması olsun. Çalıştığınız işi kendinize açıklayamazsanız başkalarına hiç anlatamazsınız... Geçişlerden ne kastettiğime gelince, Bardakla zeminin birleştiği yerler, kadınla bardağın birleştiği yer, bardaktan çıkan renklerle bardağın içindeki renklerin birleştiği yer... vs. vs.. bu geçişlere dikkat etmelisiniz... Sonra kullandığınız bardak görseli siyahbeyaz bir fotoğraf onu renklendirmeniz gerekirdi.... Kolaj yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan birtanesi birleştirilen görsellerin renk dengeleridir. (Mistizm akıl dışı olayların kanıtsız kabul edilmesidir, ve kanıtlanmıştırki insanoğlu mantıksız olan hiçbişeyi kabul etmez :) ) Sözüm meclisten dışarı tabiki... Başarılar diliyorum...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Tenkidlerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim
Mesleğim grafikerlik değil,bunlar da serbest çalışmalarım...Yanlışlarıma ışık tuttuğunuz için ayrıca teşekkürler...Pek anlamıyorum işte elimden geldiği kadar...

Bilirkişi çalışmalarınızı buraya upload ederseniz bizler de bakıp ilham almış oluruz,ve aynı zamanda merağımı da yenmiş olurum zira çok merak ettim...Umarım kırmazsınız bizi...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@skystar_26

Rica ederim elimden geldiği kadar bildiklerimi aktarmaya çalışıyorum. Yoğunluktan dolayı çalışmalarımı yükleyemiyorum aslında forumdaki bir çok arkadaş çalışmalarımı bilir. En kısa zamanda yüklemeye çalışıcam...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
@HAYALİN

Bekliyorum merakla arkadaşım...
xxx

@Batuhi

Yorumunuz için teşekkür ederim size...

Bana Başarılar...

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Lezzet derken kastınızı pek anlamadım,ne demek istediniz?

Çalışmanın Sanatsal lezzeti mi çalışmada kullanılan papağanın etindeki lezzet mi?

1.si ise zaten yapılmış tenkidler size bir fikir vermiş olmalı...
2.si ise ;ben hiç papağan eti yemedim bilemem,siz yerseniz fikirlerinizi bizimle paylaşırsınız artık...

Başarılar...

Tepki
5
Kadın "Aşk" tır, "Sevgi" dir, "Hayatın Rengi" dir, yeterki eritmesini bil...
İşte tema... :D Zorlama oldu ama idare edin :)

Tepki
0
bence ugraş gerektiriyor güzel olmuş ne alakaysa bana dogadaki katkı maddelerini anımsatıyor:D:D:D

Yukarı Alt