para kazandıran siteler

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
6
ben inanmıyorum böle bişiye nedir nasıl labilirki böle bişi yaa adam sana durup dururken enden ücret ödesin

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@satrol__

bencede çok saçma bişey... gerçi benim bi arkadaşım üye olmuş bunlardan birine para kazanıyorum diyor ama ne kadar doğru bilmiyorum...!

Tepki
6
@exorcims

ben inanmıyorum ingilizce sitelerden senden forum doldurmanı istiyolar nerden biliyosun o forumun senet olmadığını onun için bana saçma geliyo böle şeyler inanmıyorum inanamka istemiyorumda anlıcan

Tepki
59
modlar ben bu konuyu tamamen arastırdım ve sıze bununla ılgılı ayrıntılı bı konu acacagım emınım ııse ayrıntılı bıcımde anlatırsam ve ne yapmanız gerektıgınıde urgularsam emınm fıkrınızın degısecegıne emınım:D

Tepki
6
@ceddindeden

peki o zaman bi açıklmaa yaparsan memnun oluruz arkdaşlar daha öncelerden de bu olayı çok duymuştum

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@ceddindeden

benim kararımın değişmeyeceğinden emin olabilirsin... bu sitelere para kazanıcam diye üye olup,şu anda ""keşke üye olmasaydım...""diyenler var...;)

Tepki
59
senın kararının degısecegı yada degısmeyecegı hıcmı hıc umurumda degıl burda paylasım ıcın burdayım

Fatih Çelikhan

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
4
www.grafikerler.org

grafikerlik alanında bilgiler ve çalışmaların, tartışmaların ve paylaşımların olduğu bir sitedir. tabiki her zaman aynı konular da olacak değildir ama ısrarla bu konuda takılmak anlamsız ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.

mesleğiniz nedir bilmiyorum; uzun zamandır bizimle olmanızın sonucunda, sizin de grafik alanında faaliyet gösterdiğinizi düşünerek kendi işlerinizden ve bilgilerinizden paylaşımlarda bulunmanızı diliyorum. hem bu sizi daha iyi tanımamız hemde size daha faydalı olabilmemiz için iyi bir fırsattır.

forumda yönetim dahil kimsenin kimseyi küçümseyici veya rencide edici bir tutumda olmasına izin vermeyiz. bunu sakın size karsı yapılan bir saldırı olarak algılamayınız ama konumuz ve formumuza uygun paylaşımlar rica ederiz.

bu ve buna benzer konular bizleri fazlada ilgilendirmiyoru. mesleiğimizle ilgili para kazanma olsa bir bakıma düşünebiliriz ama alakası yok.

lütfen dikkatli olalım. buna dayanarak bu konu kilitlenmiştir.

yeniden açılması halinde uyarılacaksınız.

lütfen forum kurallaırını okuyunuz.

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt