Paypal Uyelik Resimli Anlatım

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
59

. http://www.paypal.com/ adresine tıklarayak PayPal sayfasına giriş yapın.
2. Açılan sayfada sol taraftaki 'Account login' altındaki 'Sign up' linkine tıklayıp kayıt işlemine başlayın. (Resim 1)
3. İlk olarak Resim 2'deki ülkeyi seçin. Listeden Turkey'i seçtiğiniz anda sayfa otomatik olarak yenilenecektir.
4. Sonrasında üst taraftaki 'Personal Account' seçiliyken sağ alt taraftaki 'Continue' butonun basın.
5. Karşınıza Resim 3'te görünen form çıkacaktır. Bu formda sizden sırasıyla;
1. Adınızı,
2. Soyadınızı,
3. Adresinizi,
4. (Varsa adresin devamını)
5. Yaşadığınız şehri
6. Bölgeyi
7. Hangi ülkenin vatandaşı olduğunuzu
8. Para birimini (TL olmadığı için U.S. Dollars seçiyoruz)
9. Ev Telefonunuzu
10. İş Telefonunuzu (şart değil)
11. Cep Telefonunuzu (şart değil)
12. PayPal için kullanacağınız e-posta adresini
13. Tekrar e-posta adresinizi
14. Şifrenizi (en az 8 karakter olmalı)
15. Tekrar şifrenizi girin
6. Sayfayı aşağı doğru kaydırdığınızda karşınıza Resim 4'de görünen güvenlik soruları ve sözleşme çıkacaktır.
7. Örnekte güvenlik sorularından birincisine 'Annenizin kızlık soyadı', ikincisine ise 'Babanızın doğduğu şehir' soruları ayarlandı.
8. Sözleşmeleri kabul etmek için hemen altlarındaki 'Yes' seçeneğini işaretliyoruz.
9. Sayfanın en altındaki resimde görünen güvenlik kodunu hemen üstündeki alana yazıyoruz.
10. 'Sign Up'a basarak bu adımı tamamlıyoruz. Eğer formda bir hata yaptıysanız tekrar aynı sayfaya yönlendirilirsiniz. Hatalı olan alanlar kırmızı ile işaretlenmiştir. Düzeltip tekrar deneyin.
11. Hata yapmadıysanız, karşınıza kredi kartı bilgilerinizi isteyen bir form çıkacaktır.Orayı cancel deyip geçiyoruz.Kazandığımız paraları daha sonra almak için istediğimiz zaman bi hesap no verebiliriz...
12. Şu anda sizden e-posta aktivasyonu istemektedir. E-posta kutunuza girerek PayPal'dan gelen postayı açın ve içindeki aktivasyon linkine tıklayın.
Eğer yukarıdaki adımları doğru yaptıysanız, şu anda bir PayPal hesabına sahipsiniz ve para kazanmaya bir adım daha yaklaşmış bulunuyorsunuz.

Tepki
59
BU FORUMDA Bİ DESİNATOR OLDUGUM ICIN BURDAYIM BİRDE PAYLASIM ICIN
PAYLSIMLARIMA DAHA YENI BASLADIM BUNUN DISINDA PROGRAMLARLA DA ILGILENIYORUM AYNI ZAMANDA VRUSLERLE ONLARDAN NASIL KORUNACAKLARIMIZLA ILGILI EMINIM SIZ BU KONUDA BİLGILGINIZ VARDIR ANCAK KIMSE BUNLARIN DISINDAKI BILGILERI BILMEDIKLERI ICIN SIZE GENIS CAPLI PAYLASIMLAR YAPACAGIM
AMA HERSEY ZAMANLA VE EMEKLE OLCAK ISLER SOHBET KONULARINA PEK TAKILMAM SADECE PAYLASIMLARA TAKILIRIM DIGER FORUMLARDADA OLE POLEMIKLERE DE GIRMEYI SEVMIYORUM DIGER KONUN KILITLENMESINI HALA ANLAMNIS DEGILIM VE NIYE DIYEDE SORAKCAK DEGILIM SADECE PAYLASIM ICIN ISIME BAKARIM PAYLASIM OLUR YADA OLMAZ SIZDEN GELCEK YAPLASIM DA BENIM ICIN ONEMLI FIKIRLERINIZDE ONEMLI AYNI ZAMANDA ASAGILAMAK KARALAMAK KUCUK DUSURMEK V.S BENI HIC BI ZAMAN YILDIRMADI YILDIRAMAZDA KIM OLURSA OLSUN YOKSA BUGUNE KADAR DESINATORLUKTE COKTAN VAZGECMISTIM SU ANDA YAPIYOSAM DA BUNUN ICIN YAPIYORUM YILMADIGIM ICIN
KONUYTA KATILAN HERKESE TESEKKURLER
NOT : Paypal bana para vermıyor bu paypal uyelık ıslemlerını bı kazancım olgu ıcın yapmıyorum dıger konularda vermıs oldugum reklam sıtelerınden sadece sızın uyelk ıslemlerı bana 1cent getırısı vardı onun ıcın burda bır kazancım olmadan sadece paypal uyeiklerını anlattım
paypalda ne oldugunu solemem gerek yok gogleden ararsanız yada sıger forumlara bakarsanız ne oldugunu analatmama gerek kalmaz
herkese tesekkurler sımdıden

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt