Pek güzel olmayan Flash Çalışması

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Bir sitede gördüğüm ve bende bu tarzda birşey yapabilirmiyim diye denediğim pek güzel olmayan flash çalışmamı sizlerin yorumunuza sunuyorum

[flash]http://www.mehmetkiymik.com/imaj/boddi.swf[/flash]

Tepki
31
Köpeği falan herşeyin çizimi size aitse bence çok güzel bi çalışma olmuş flash olarakta çizim olarakta süper

Tepki
4
gayet güzel olmuş fakat köpeğin pisliğinin üzerinden ikinci defa geçtiğinde iz bıraksa daha gerçekçi olurdu. Çünkü pisliği taze ve üzerine basıyor ama ayak izi yok :)
Emegine sağlık

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim Fatih bey başka bir çalışmada gördüğüm köpeğin aynısını çizmeye çalıştım evet çizimleri bana ait kopya oldu ama sadece başarabiliyormuyum diye denemek amaçlı yaptım

Süleyman bey size katılıyorum bende pati izi çıkması için yapmaya çalıştım ama baya karmaşık bir flash çalışması o yüzden yapamadım işin doğrusu:)

Muharrem bey bu bobi ne yedi bilmemde çok fazla tuvaletini yapıyo:)

Dilek hanım evet çok pis bir görüntü bende insanları şaşırtmak için yaptım desem yalan olmaz hani :d ama yorumunuz için teşekkür ederim ayrıca size bir flash çalışması sözüm vardı yapamadım o yüzden size karşı üzgün olduğuğumuda belirtmek isterim

Saygılarımla.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Bunun sonu Gelmiyor mu bi türlü:D
Bekle bekle durdum ama hala sonunu göremedim..

animasyon için yorum yapın derseniz,
Konu olarak iğrenç olsa da, çalışma olarak gayet güzel.:)

Teşekkürler..

Yukarı Alt