Photoshop CS6 | 3D Özelliği kapalı Neden ?

Durum
Konu kapatılmıştır.
Tepki
29
Photoshop CS6 | 3D Özelliği kapalı Neden ?
Bilgisi olan varsa acil yardım edebilir mi ?

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sürümdendir :) Benimde başıma geldi extended sürümlerde 3D menü aktif oluyor

Tepki
29
Hasan bey de o sürüm de yok diyor :D kafam karışmaya başladı ama ne yaptıysam yok...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
Sayın Bulut bey .. Siz bir yerde bir noktayı atlamışsınızdır diye tahmin ediyorum.. Standart sürüm kurulumlarda 3D menüsü aktif olmuyor maalesef.. Extended sürümlerde 3D menüsü aktif oluyor .. Google gibi arama motorlarından da bir arama yaparsanız görecekseniz ;)

Tepki
29
Aynı master collection sürümünü başka bir pc kurduk açtı.. aradım google da yeterince ama genelde ekran kartı güncellemesi dediler güncelledim. 64 bit 32 bit farkı var dediler o kısımda da sorun yok...

Aslı SAYILIR

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
192
aynı durumları bende yasadım Bulut bey bılgısayarım iyi bir bilgisayar oldugu halde ekran kartını defalarca guncelledım.. Ama kurulumda birşeyi atladığımı bir kaç kere silip kurduktan sonra farkettim :) Sizinde vardır kurulumda atladığınız bir konu eğer ekran kartını güncellediyseniz

Tepki
29
Tekrardan kuracağım ve aynı şekilde master dışında indiriyoırum olmaz sa öyle deneyecğim..

Tepki
0
Merhaba üzerinden 1 ay gibi bir zaman geçmiş konuyu hortlatmak değil amacım eğer yapamıyorsanız çok basit bir yöntemi var yardımcı olabilirim...

Durum
Konu kapatılmıştır.
Yukarı Alt