Photoshop da 2D Resim-yardım

FocaL

Üye
Tepki
1
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba Herkeze iyi çalışmalar ;

Ekteki resimdede örneği olduğu gibi resmi çerçeveli ve 2 boyutlu yapmak istiyorum.Bunu nasıl yapabilirim yada hali hazırda bir programı varmıdır ? Yüzlerce resme bu uygulamayı uygulayacağım.

Şimdiden ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ederim.

xeadesign

Üye
Tepki
0
Sana Önerim hazır photoshop actions ları var bu istediğini yapacak; ayrıca yüzlerce resim içinde hepsine birden uygulayabilirsin

FocaL

Üye
Tepki
1
bu actions'ların isimleri nelerdir arkadaslar ? nasıl gerçekleştirebiliriz bu uygulamayı ?

FocaL

Üye
Tepki
1
Arkadaşım çok teşekkür ederim.Uğraştırıcı bir olaymış ben hazır bir program kullanılıyor sanmıştırm.Vakit ayırıp ilgilendiğin için tekrar teşekkürler.

lookout

Üye
Tepki
0
basit başka bir yol daha var.

resmi aç eğme bükme işlemleriyle istediğin gibi yamultma işlemini yap. edit trasnform menüsünden görebilirsin. sonra ctrl+j kısayoluyla layer'i kopyala. alttaki layeri 10-20 piksel kadar öndeki layerden yukarı veya sağa doğru kaydır. sonra alt tuşu basılıyken layeri kopyala. 10 piksel çektiysen 9 defa bas. alttaki layer seçiliyken yap bunu böylece resim 2d şekline girmiş olur.

edit: görsel dersi indirmeden attım cevabı pardon. arkadaş güzelce anlatmış zaten :)

Yukarı Alt