photoshop demek bu demek bence

ozyy

Üye
Tepki
1
eleştırılerınız için thanks ama bu sadece serbest bı calışma herşeyı renkle anlşatmak ıstemedım zahten bu susuzluğda anlatmıyor bu sadece serbest bı çalışma hıç bır seyı bışeye benzetmedım ben oraya akrep yerıne yılanda koyabılırdım ayrıyettende akrepı cızmek ıstemedım bakış acınız farklı sızın bence

Tepki
10
arkadaşlar burda ozzy arkadaşımız photoshopla güzel şeyler yapılabilineceğini vurgulamış çalışma da bu kadar kötü eleştiriyi haketmiyor bence... arkadaş çalışmada birşeyi vurgulamak istemeden öylesine yapmış yinede susuzluğu anlatan bir çalışma olsa pekala olabilirdi, ordaki akrep de çöl akrebi neden olmasın? olmamış deyip kestirip atmayın lütfen neden olmadığını söyleyin de çalışmayı yapan kişi -varsa- hatasını öğrensin... (ki yorum için koymuş sitemize)

paylaşımlarının devamını diliyorum, kolay gelsin...

Batu Emir

Üye
Tepki
0
biraz acemice geldi bana incelediğim o kadar manipülasyonlar arasında...ama sonuc olarak emek harcanmıs kendini geliştirmek adına ve gelişeceğinden eminim..saygılar.. ama evet photoshop bu değil bencede..

Orhan Alma

Üye
Tepki
0
merhaba yeteneğin oldukça iyi ama söylemeden edemeyeceğim;
(bende aynı hataya düşüyorum bazan)
şekil üzerinde dururken renk dengesini renk üzerine dururken çizgisel dengeyi yakalayamıyoruz..ne dersiniz? -renkleri gözden geçirsen oldukça iyi bir çalışma-

sukooo

Üye
Tepki
0
yaa konu olarak ben fotograf kıbırma dersi alcaktım bulamıyorum yardım edersenıs sevınırım..

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
yaa konu olarak ben fotograf kıbırma dersi alacaktım
Böyle bir ders varsa bizimle de paylaşabilir misiniz?

Ayrıca PS ile ilgili sorunlarınızı lütfen doğru başlıkta belirtin.

Yukarı Alt