Photoshop Kullanma Klavuzu (Lütfen Tüm grafikerlerimiz okusun!!!!)

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@asringuzeli05

Sayın asringuzeli05;
Neyi anlamadınız, Çözemediniz??
Bir de önceki mesajımı tekrar ediyorum. Forum kurallarını lütfen gözden geçiriniz..

kriptonik

Üye
Tepki
1
kitaptan çok, şu kapaktaki resmin nasıl oluşturulduğunu düşünürüm yıllardır... (yaklaşık 4 sene) birkaç kez aynısını yapmayı denemek için cesaret yakaladım ama ne yazıkki başarılı olamadım.. sonra da vazgeçtim denemekten ama hep bir uhtedir içimde.. :(

Tepki
0
tamam kontrol ederim özüür dilerim kusuruma bakmayınız ..! yahh çözemedigim olayda çözüldü benim fotosophun sürümü eski oldugu için bazı bölümler eksik...tşkler ..

Tepki
74
Bu klavuzu kullanmak isteyenler için önemli not:
1-Bu klavuzda kullanılan menü karşılıkları türkçe'dir. Yani PS'nin Türkçeleştirilmiş halinin kullanma klavuzudur.
2-Bu klavuz, ingilizce kullanım kılavuzunun türkçeleştirilmesi ile elde edilmiştir.
3-Klavuzda bazı yanlış çeviriler, yanlış anlamalara sebep olabilir. Aslında piyasada çeviri olarak bulunan pek çok kitapta da aynı sorunlar vardır. Yerli yazarlar daha çok tercih edilmelidir. Fakat bazı yerli yazarlar da programların help'lerini türkçeleştirerek kitap yazar hale gelmişlerdir. Kitap alırken lütfen detaylı bir şekilde inceleyip öyle alınız. (Konu dağıldı galiba)

Yukarı Alt