Photoshopla Yaptıgım Resim Kendim

N30wh1t3

Üye
Tepki
1
Heuhue Photoshopla Yaptıgım Resim Kendime yaptım.. Hoşuma gitti :p Kesimleri okadar iyi olmasada idare eder sanırım ..

N30wh1t3

Üye
Tepki
1
Normal de o yokta ben koydum elde yansıma war ya :) ne bilem olmamış ya ni tamam ben bırakıyorum photoshop lugu :S pff begenmediler kahretsin :S

N30wh1t3

Üye
Tepki
1
Yok ya Ne yenisi :) Sadece Okadar cok iyi kullanmasını bilmiyoruz sadece. Öğrenmeye Çalışıyoruz :S Yardımcı olacak birileri yada ben kendi cabamla öğreniyorum.

7/24 kurcalıyorum Gözler iyice yamuldu iÇkicilere benziyorum :D Ama kendimi Çok iyi yapana kadar heç bırakmıcam yukarda ben Şakasına dedim .. ;)

Superturkishman

Emprime
Tepki
5
uzaktan bakınca güzel duruyor yanlız resmin yerleşiminde birleşim yerleri cok net kalmıs biraz daha flu bir geçis ile daha güzel olur stamp toll ile ayarlama yapabilirsin kolay gelsin

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
Kesim çerçeveni gerçekleştir Ctrl+alt+D den Feather Radius ayarını 10-15 arası gir Ctrl+X yap resmi al kullanacağın diğer resme taşı yaptığın kesim doğal görünür.

By_ExE

Üye
Tepki
0
Yakından Bakılınca Sağ Eli Sanki Zayıflamış :D Ve Pixeli Balımından Pek İyi Sayılmaz ;) Ve Gölge Hiç Olmımş Ama Casaretinden Dolayı Tebrik Ediyorum Seni.
Çalışman Güzel Paylaşımın İçin Teşekkkürler ;)

By_ExE

Üye
Tepki
0
Bende Pek İyi Sayılmam Ama Bide Buna Bakın İsterseniz

ÇokUğraşamadım Ama Bole İyi Heralde Koltuk Kısmını Ayarlayamadım :D

Yukarı Alt