photoshopta bunları nasıl yapabiliriz

redtr

Üye
Tepki
0

kutulara nasıl bu şekilde şekiller verebiliriz anlatabilecek varmı resimli olursa daha iyi olur

photoshop türkçe kullanıyorum resimli anlatırsanız sorun değil çözerim ama yazıyla anlatırsanız türkçe karşılıklarıyla anlatırsanız sevinirim

sorum bu şekildeki gibi köşeleri nasıl ypabiliriz. 1 ucu sivri diğer ucu nasıl normal olacak

Tepki
2
Köşeleri oval bir rectangular ile kutunu ortaya çıkar. Sonra sivri olmasını istediğin kısımlar için CTRL + T yap ve şekle sağ tıklayarak Warp seçeneğini seç. Bu şekilde istediğin yeri ile oynayabilirsin..

Hüseyin ALPALTUN

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
28
seçme aracı ile şekle tıkla sonra yeni bir layer aç ve şekli boya kutusu ile boya. elinde bir örneği olmuş olacak. tam olur mu bilemem ama en azından denemiş olursun ;)

redtr

Üye
Tepki
0
saol güzel anlatmışsın ellerine sağlık bide iki kenarı yamuk olan rank en üstte verdiğimm resim onu nasıl yaparız biri bana propeties diye bişey gösterdi anlamı özellikler ps de var ama tıklıyorum onunkinden farklı bişey geliyor rica etsem nasıl olduğunu bana anlatın

Kemal Aksekioğlu

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
916
sayın redtr memnuniyetle gösreririm de yukarıda iki kenarı yamuk olan birşey göremedim resimleyebilirmisin biraz sonra geleceğim

Yukarı Alt