photoshopta dış cephe kaplama

Tepki
1
İnternette bulduğum inşaat halindeki villayı photoshopta dış cephe kaplama yaparak bu şekile getirdim.Treedmax yapılan binalar gibi durmuyor ama photoshopta denemek istedim.herkeze tşk şimdiden eleştirileriniz için

Tepki
100
evin etrafını yada en azından bizim gördüğümüz cephelerde kesintisin balkon var.
ve siz sadece sağ ve sol cephelere balkon koymuşsunuz. dolayısı ile binanın izdüşümüde hatalı olunca giriş kısmındaki merdivenler duvara yaslanmış gibi perspektif sorunu oluşturmuş... ayrıca üst katlardaki balkon kapıları çok anlamsız kalmış.
saygılar...

Tepki
1
tşk ederim yorumunuz için perpektif konusunu dikkate alıcam.balkon kapılarının binaya yakıştığını düşündüm.tabi siz kendi fikrinizi söylemişsiniz saygılar

User4

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
39
Emine Şahin'in yaptığı yoruma kesinlikle katılıyorum, ilk bakışta hoş duruyo ama derinlemesine incelediğimizde bayağı hata var, yalnız giriş kapısındaki yansımayı çok beğendim iyi düşünmüşsünn, ellerine sağlık..

Tepki
1
Aynı inşaata bende bir giydirme yaptım.Param şimdilik üst kata yetti.Sponsor bulursam alt katı ve çevre düzenlemesinide yapacağım.Photoshop...

Yukarı Alt