photoshopta türkçe karakter problemi

Tepki
0
arkadaşlar photosop cs serisindeki var olan türkçe problem için sorunu giderecek yöntem burada:)
Ki o problemi bende yaşadım çalışan bir üniversite öğrencisi olarak girdiğim şirkette iş takip fomuyla çalışıyorum malesef o problemi bende yaşadım ve ister istemez bütün üretgenliğimi kısıtladı ve süreler kısaldıkça sinir krizleri çoğaldı neyseki bu yöntemle çözdüm sizinde problemlerinizeilaç olacak bir yöndem olduğunu8 tahmin ediyorum....

ÇÖZÜM;
reg. dosyasına çift tıklayınız o.kleyip pcyi kapatıp açınız
Arial Tur fontunu C:/ sürümünün içinde Windows klasöründe bulunan fonts klasörune koyunuz, yada denetim masasını açıp Fontlardanda yapabilirsiniz.
Büyük Bir İhtimalle >Sorun Halledilecektir.
İYİ ÇALIŞMALAR

İNDİRİN

Tepki
0
Aslında dahada çok daha basit bi yolu var her zaman işe yaramasada çogu zaman işe yarıyo söylüyorum
bilgisayarımızdan not defterini açıyoruz
yazmak isteğimiz yazıyı yazıp
kopyalayarak photshop a atıoruz

bu kadar basit:d

Samet Abi

Üye
Tepki
0
ya türkçe harf kullanmadan yazıcaksın yada noktayı sonradan hafif bir fırça darbesi ile yapıcaksın :)

Tepki
7
Ben Adobe Photoshop CS4 kullanıyorum yazı tipleri (hemen hemen hepsi) türkçe karakterlerini kullanmama izin veriyor...Sanırım bahsettiğiniz eski sürümler için...Paylaştığın için yine de sağol....

Tepki
0
@mustafaimal
düşün ki çok yoğunsun ve zaman her zam ki gibi aleyhine işliyor:) sence pratik olurmu yöntem dergi falan yapsan zaten metinler office yada dijital olarak geliyor... Ama:)

royiv24

Üye
Tepki
0
@Hatice Ceylan

paylaşım için teşekkürler, CS4'de böyle bir sorun var yok değil ben cs serilerinin hepsini kullndım ve aşağı yukarı hepsinde var bu sorun. Ayrıca birde bu işlem için işletim sistemi farkediyor mu?

teşekkürler...

Yukarı Alt