Plugin Yükleme

Tepki
7
arkadaslar sitenize yeni üye oldum.size bir sorun olcak.photoshop ta plugin nasıl yüklenir ve kullanlılır?

elimde bir çok plugin var ama yüklemeyi bilmiyorum

merteral

Üye
Tepki
27
aslında plugin yükleme genelde direkt kurulum halinde yapılır ama :confused: elinde açamadığın pluginin ismini yazarsan yardımcı oluruz ;)

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS(3/2)\Plug-Ins klasörünün içine plug-in klasörünü attıktan sonra Photoshop'u açın. Filter menüsüne eklenecektir.

Tepki
7
olmadı.yüklediğim plugini göremedim.ya ben önceden plugin arşivi indirmiştin.1700 tane falan plugin var

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
@yuko_can

Pluginlerinizde sorun olabilir, yeni bir plugin indirip denemenizi öneririm, yo gene olmadı ozaman başka çözüm yolları ararız.

Tepki
7
tmam internetten arıyım olmazsa yazarım.

birkaç tane denedim olmadı.pluginlerin çalısmasını istiyorum .yeniden yüklemem gerekirse yükiylim bi zahmet yardım edin.

arkadaslar flood yapıyorum ama bu konuda yardım edebilirmisiniz.pluginlerin çalısması için napmalıyım

Meman Çiçek

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
39
C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS(3/2)\Plug-Ins klasörünün içine plug-in klasörünü attıktan sonra Photoshop'u açın. Filter menüsüne eklenecektir.
ve şimdi bu işlemle seçin.

sizde istediğiniz stylesi seçin (butun seçimler aynıdır değişmez).

Yukarı Alt