Pos Panorama Pro 1.0.2 (Fotoğraflarınızı Panaromik Fotoğraflara Dönüştürün)

merteral

Üye
Kayıt
1 Ağustos 2007
Mesaj
815
Tepki
27


Pos Panorama Pro 1.0.2 - 10.7 MB

Fotoğraflarınızı Panaromik Fotoğraflara Dönüştürün
Pos Panorama Pro allows you to create panoramic images from series of overlapping photos with just a few mouse clicks - that easy! Panoramic image is the perfect way to preserve your vacation memories! It is said that a picture is worth a thousand words, but a panoramic image is worth much more! Panoramic image is one of the best and simplest ways of getting realistic landscape views and therefore a perfect way to preserve your vacation memories, trip memories and any other great views whose memento you wish to keep.

Pos Panorama Pro has a very user-friendly interface. Simply select any series of overlapping photos (horizontal or vertical) and the program will complete most of the process automatically. (The software automatically organizes the photos into the correct order, locates the stitch points and combines the photos to a single panoramic image). When the panoramic image is created you can edit, enhance, save or print it by using the software built in image editor.


alıntıdır


DOWNLOAD
 
Kayıt
24 Şubat 2008
Mesaj
3
Tepki
0
Paylaşımınız için teşekker ederim. Bu sitedeki paylaşımlardan oldukça yararlanıyorum. Ancak bazen şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Ben Mac kullanıcısıyım. Özellikle programlar XP, Vista işletim sisteminde çalışıyor. Demek istediğim paylaşımlarda sistem bilgisi de verilse daha iyi olmazmı. :)
 

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Kayıt
5 Şubat 2008
Mesaj
3.395
Tepki
103
Paylaşımınız için teşekker ederim. Bu sitedeki paylaşımlardan oldukça yararlanıyorum. Ancak bazen şöyle bir sorunla karşılaşıyorum. Ben Mac kullanıcısıyım. Özellikle programlar XP, Vista işletim sisteminde çalışıyor. Demek istediğim paylaşımlarda sistem bilgisi de verilse daha iyi olmazmı.
evet sistem bilgisi verilse daha iyi olur tabi...;)

bu arada alıntıda olsa paylaşımın için teşekkürler;);)
 
Yukarı Alt