pramit cafe logosu

M.Vehbi

Üye
Tepki
0

Bu Logolardan Hangisi Sizce daha güzel

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Üstten 2. logo bana uygun geldi.Fakat bence 2. logonun güneşini atıp oraya, 3.logonun güneşi küçültüp eklemelisiniz illa bir güneş olacaksa.Ayrıca aynı logoda aşağıdaki fontun rengini değiştirin derim,üstündeki renklerle pek uyum sağlamıyor, mesela o font rengini de turuncu ya da sarıya yakın renkler seçebilirsiniz, bu renk ağırlıkta logoda çünkü, ve aynı logodaki bulutları da kaldırabilirseniz gayet uyumlu bir logo olur kanısındayım.
Geliştirilebilir daha da, fikirler çoğaltılabilir...

damla2000

Üye
Tepki
0
Üstten 2 ve 3 ü harmanlayarak alternatifler üretin bencede. Diğerlerini direk eliyebilirsiniz.

ozkok33

Üye
Tepki
0
selam emeğinize sağlık.. muhalefet olmak istemem ama pramitten ziyade piramit cafe olarak isimlendirilse yapılan görseller ile daha iyi oturan bir çalışma olur. üstte ortada bulunan çalışma da bana göre en dikkat çekici olanı... iyi günler..

M.Vehbi

Üye
Tepki
0
yorumlarınız tesekkürler
hakan bey dediğiniz tarzda bir calısma yaptım ama resmi yükleyemedim imageshack acılmadı ama en yakın zamanda o çalışmayıda ekleyecem insallah
:))

M.Vehbi

Üye
Tepki
0

Güneşi bulutları cıkarttım ve fontuda turuncu yaptım...

bu arada Yaşar Karadeniz abicim teşekker ederim yardımın için ;)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Rica ederim M.Vehbi, ben ve diğer arkadaşlarım elimizden geldiğince yardımlaşmaya çalışıyoruz. Bu arada son şekliyle biraz daha derlenmiş fakat piramit üzerinde biraz daha düzenleme istiyor bence nacizane mesela 3D görüntüsü şeklinde olabilir, kolay gelsin

Hakan D

Yönetici
Yetkili Kişi
Yönetici
Tepki
716
Evet Yaşar Bey'e katılmakla birlikte şunu da bir denermisiniz bilemem, 3. logonun güneşini küçültüp bunun arkasına tam üst ucunda bitecek şekilde yerleştirseniz ya da yine sağ yandan çıkacak şekilde nasıl görünürdü acaba merak ettim.
Fikirler çoğaltılabilir, karşımdaki görsele bakınca aklıma bunlar geliyor, bilemem yine siz bilirsiniz fakat böyle de kötü değil bence.

Yukarı Alt