prizma bilgisayar logo

Tepki
31
Affınıza sığınarak söylüyorum bence bi farayle bitememesi gerek biraz daha farklı bişeyler olabilirdi sadece bunumu hazırladınız başka da varmı hepsini gönderseniz de hepsi üzerinden yorum yapsak belki daha güzel bişey çıkabilir ortaya

Tepki
100
logo çalışmaya başlarken hemen akla gelebilecek, kolay bir yöntemdir.
şimdiki logoya bir alternatif yapmanızı istesem sanırım o da prizmaya benzer bir şey olurdu.
yani özetlersek logo illaki firmanın yaptığı iş ile ilgili materyaller yada adına uygun ot, böcek, çer çöp olmamalı. yada en azından ilk tercihimiz böyle olmamalı diyorum.
farenin kablosu diyeyim... biraz çiziminde hata var. birde ilk kıvrım böylemi olmalı, daha değişik bir hava katılabilirdi.
yazı karakteri seçiminiz güzel ama, renk konusunda hatalısınız.
yada en azından farenin rengini biraqz düşürür griye yakın bir tok yaparsanız mavi daha net ortaya çıkacaktır.

her zaman söylerim yine tekrar edeyim. mutlaka müşteriye en az iki en fazla üç alternatif sunmalısınız.

saygılarımla.

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
Çizimi düzeltip, fontlarıda değiştirirseniz orataya güzel bir çalışma çıkacağından gayet eminim, ellerinize sağlık

Buse Türüdü

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
103
@Emine Şahin

Yok ya, Ben sadece Prizma bilgisayar logosunu değiştirsin dicektim, Yoksa alltaki font güzel:D ama sanırım belirtmemişim:)

Yukarı Alt