Rap Ve Dj Tasarımı Satılık Ugun Fiyata

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Yanlış anlamadım değil mi ? Arayüz 30 tl kodlamada istersek 50 tl

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
https://www.grafikerler.org/freelance-is-arayanlar/29949-freelance-is-arayanlar-bolumu-kurallari-konu-acmadan-once-mutlaka-okuyunuz.html

Bu bölüme ait bir kural olmasa da sizin konunuzu ilgilendirdiğini düşünüyorum. Çalışmanızın kalitesi ne olursa olsun bu işi 3-4 paket sigara parasına kadar düşürmek bu mesleği icra edenlerin hiç de hoşuna gitmeyen birşey.

İşlerinizin 30 tl değerinde olduğunu düşünüyor olabilirsiniz ama ben daha değerli olduğuna inanıyorum. 30 tl için çıtayı düşürmek, bu işten ekmek yiyen, kaliteli işler çıkaran insanların kazancını da baltalamak istemeyeceğinizi düşünüyorum.

Ya işlerinize minimum 200 lira değer biçin yada bu değerde işler çıkarana kadar çalışmalarımı satıyorum demeyin.

rapermsk

Üye
Tepki
0
Wayy Be Yaptıgım Ayıp Birşeyy WaLLaa Kusura Bakma Abe G.Sorumlu Yazınca Zaten Dedım Halla Halla Adam Niye Bunlara Merak Salsın Ki Neyse Saglık Olsun Konuyu Kapatın İStersenız Ama Üyeligimi İptal Etmeyin

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Bu samimiyete ne konu kapatılır ne üyelik silinir. Anlamış olman yeterli ;) şimdi bana verdiğin fiyatları güncelleyelim.

rapermsk

Üye
Tepki
0
Tamam Fiyatları Günceliyelimde Ben Forumdan Pek Anlamam Millet Görse Diyeck Ne Yapıyolar Bunlar :)

Fiyatları Valla Sen Yardımcı Olacn Bana Bu İşe Yeni Girdim :)

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Tamam fiyatları savunması benden... Daha iyi işler çıkarmak senden. Daha şık çalışmalar ortaya koy ki kimse fiyata çok diyemesin. Bu senin elinde

Yukarı Alt