Rekor Katılımla Gerçekleşen 1. Ankara Üyeler Buluşması Fotoğrafları

Abdullah Şahin

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
89
@Erkin KARATAŞ

Evet bende şaşırdım katılımın az olmasına :) Gerçekten güzel vakit geçirdik. Sanki uzun zamandır tanışıyormuşuzda toplanmış gibi bir hava vardı. Sıcak bir ortamdı. Buluşma gününü Cumartesi yaptığımda uygun olmaz Pazar olsun diyen bir üyemiz çıkmadığı için pazara almadım. Ama diğer buluşmayı büyük ihtimal pazar yapacağım.

Yalova'dan Ankara gerçekten uzun. Bir kaç sefer gelmiştim Yalova'ya. Olmassa uçakla falan gelirsin Erkin. Bir kaç saatte burdasın :D İlerleyen günlerde havalar ısındığı zaman ortak bir ilde bir organizasyon düzenlemeyi düşünüyorum . Mesala Bolu. Yazmış olduğun illerin ortasında sayılır. Herkese bir kaç saatlik mesafede. Belki Bolu-Abant'ta bir piknik :D Detayları daha düşünmedim. Olursa süper bir buluşma süper bir gün olur düşüncesindeyim :cool:

Sanalda başlayan bu dostluklarımızı gerçek hayata taşımak dileğiyle ;)

Tepki
31
Keşke bende ankara yada istanbuldaki buluşmalara katılabilsem ama bana ikiside uzak kalıyor tam ortadayım anlıyacağınız istanbul biraz daha yakın ve bidahaki buluşmada kesinlikle olmak isterim katılımın az yada çok olması benim için çokta önemli değil önemli olan neler paylaşabildiğimiz sonuçta hepizimin işi aynı ve konuşacak ve paylaşacak çok şeyimiz var

Tepki
62
Öncelikle böyle bir aktiveteyi öncelik ettiğin sana teşekkür ediyorum. İlk toplantı olduğundan ve cumartesi düzenlendiğinden katılım az olmuştur. Bir dahaki katılımlar daha kalabalık olacağından eminim.

Tepki
0
Ben çok rahatsız olduğum için katılamadım çok üzgünüm. keşke aranızda olabilse idim. üzgünüm... sizleri burdada görmek hoş ve sevindirici.. inşallah bir dahaki sefere...

Tepki
0
Öncelikle böyle bir buluşmada Abdullah arkadaşımızı yalnız bırakmadığınız için grafikerler.org yönetimi olarak sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunarım...
ya arkadaşlar grafikerler.org a üye olan 10 bile yokmu ankaradan ya...hayret birşey...söz veripte gitmeyen olmuşşsa ki ciddi mazaretler hariç tabi ayıp etmişler.
daha güzel buluşmalarda buluşmak ve sesimizi duyurmak dileğiyle...

Yukarı Alt