Rep Verme, Reputation (Puanlama Sistemi) Kullanımı Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

fifa

Üye
Tepki
17
çok güzel anlatmışsınız da hala birçok kişi bilmiyor galiba, birçok corel dersi verdim kimse +rep vermedi.
insanların emeğe saygısıda kalmamış :(

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@fifa
Sayın fifa, belkide haklısınız düşüncelerinizle, ama sanıyorum birazda +rep konusunda arkadaşlar bilgisiz yani konulara ve mesajlara rep verme konusunda bilgisiz yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş olmayayım, zamanla anlaşılır ve öğrenilir inşaallah, aslında sık kullanılmış olsa +rep, galiba bu konuda bizleri biraz daha motive edecek ve daha fazla bilgi paylaşımına zevk edecek bizleri, demekki çoğu arkadaşın buna ihtiyacı yok herkes herşeyi biliyor, ben bunu anlıyorum, mesajınız için teşekkür ederim.

fifa

Üye
Tepki
17
beni bir tek siz anladınız yaşar bey ben bunu daha öncede belirtmiştim diğer üyeler beni haksız gördü; "birşey yapıyorsan karşılık beklemeyeceksin" filan dediler benim demek istediğimi bir siz anladınız ve çok güzel açıkladınız teşekkür ederim...

fifa

Üye
Tepki
17
@Yaşar KARADENİZ

beni bir tek siz anladınız yaşar bey ben bunu daha öncede belirtmiştim diğer üyeler beni haksız gördü; "birşey yapıyorsan karşılık beklemeyeceksin" filan dediler... benim demek istediğimi bir siz anladınız ve çok güzel açıkladınız teşekkür ederim...

Yukarı Alt