Resim Birleştirme Yardım Lütfen

x_zeki

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar Ben Resim Birleştirmek istiyorum mesela GİTAR Yazdım R harfinin bir ayagını gitar sapı yapmak istiyorum bunu nasıl yaparım photoshop bilgim orta düzey yardımlarınızı bekliyorum

Saygılar...

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
Bunu anlatmak oldukça zor. Anlatsak bile sadece bu iş için işinize yarayacak bilgiler olacaktır. En iyisi photoshop derslerini takip edin. Kolay gelsin.

x_zeki

Üye
Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK

Hocam Anlatırsanız Çok İyi Olur Şöyle Söyliyim Bir Müzik Grubumuz Var Ve Logo Tasarımı İstediler Benden Bende Çok Güzel Birşey Yapmak İstiyorum Normal Şeyler Yapabiliyorum Ama Daha İyi Birşey Yapmka İstiyorum Lütfen Yardımcı Olun

Arzu ULUIRMAK

Art Director
Tepki
14
@x_zeki

Bakın şöyle anlatayım, bir müzik grubumuz var dediniz. Örneğin siz gitar çalıyorsunuz fakat ben çalmayı bilmiyorum. Acilen bir parça çalmam lazım, buradan yazıyla tarif etmenizi istiyorum. Edebilirmiydiniz? Durum aynen bu malesef :) Eğer grafiker değilseniz işi grafikerlere bırakın, yoksa yaptığınız şey logo olmaz...

x_zeki

Üye
Tepki
0
@Arzu ULUIRMAK

Hanımefendi Size Şöyle Anlatıyım Ben O Zaman En Başta Da Belirttigim Gibi Orta Düzetde Kullanmasını Biliyorum Photosohp u Ben Bugüne Kadar Öğrendiklerimin Hepsini İnternetten videolu ve Resimli Anlatımlarla Öğrendim Siz Anlatmak İstedikten Sonra Anlatılmaz Diye Birşey Yok eterki Siz Anlatmak İsteyin ;)

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
@x_zeki
En azından cevap yazma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim. Gayet basitti sualim, "Ne iş yapıyorsunuz?" demek istemiştim.

Yukarı Alt