resim işleme üstadı embird

Tepki
28
@residents2000
ayni fikirdeyim köye gidecem döndüğümde nasipse ilk ders benden

abnos

Üye
Tepki
0
Sayın arkadaşım bu şekilde programların nasıl kullanıldığı anlatılırsa bunun okulunu veren bundan ekmek yiyen insanlar için haksızlık olmaz mı furum nedir bana göre kısa yoldur yardım almaktır sen biliyosundur takıldın yerlerde yardımını alırsın araştırırsın ama şimdi yeni başlayanlara program öretmeye kalkarssak vay halimize. :( insanlar biyerlere gelmek için birşeyleri feda edip emek sarfetmeleri lazım yoksa kıymet bilinmiyor bence ben böyle düşünüyorum yanlış anlamayın sözüm genel anlamda herkese ii çalışmalar.

Tepki
3
@abnos

Ben size katılmıyorum.... Forum kısa yol değil bilgilerini paylaşıp başkalarına yardım etmek isteyenlerin ve bilmediklerini bu yardım etmek isteyenlerden öğrendiği yer bence şahsi fikrim tabi! ayrıca bir kişi bildiklerini yazar ve bu konuda bilgisi olanlarda ilave eder ve inanınki sizin bile bilmediğiniz bir çok şey olduğunu farkedersiniz,.

Bunun okulu ve kursu var tabiki ve maddi gücü olanlar bundan faydalanıyor ama bu imkana maddi durumu yada bulunduğu ortam dolayısı ile imkanı olmayanların öğrenememesi bence daha kötü bunu bu işi öğretenlerin cephesinden bakarsanız haklısınız ama birde ülkemiz açısından bakarsanız imkanı olmayanlarda öğrenip bir şeyler üretirse bu ülke için faydalı olur.

Forumda yada diğer paylaşım yerlerindeki anlatılanlarıda anlayabilmek için zaten belli bir birikim olması gerekiyor siz burada sıfırdan anlatsanızda alt yapısı olmayana çokda faydalı olmaz ama alt yapısı olan için farklı bakış açısı oluşturu syg...

Tepki
28
haklısınız arkadaşlar bencede paylaşmadıktan sonra forumda ne işiniz ola adı üstünde paylaşım forumu her şeyi paylaşmak mümkün vede mübah hak hukuk ile ilgiside yoktur ilim müminin kayıp malıdır nerede bulursa alır

Tepki
28
eeeeeeeeeeeeeee bu kadarmı?? proğramı verdim bakın kullanın yorum larınızı bekliyom
hadi canlanın arkadaşlar atın üzerinizdeki ölü tozlarını:D

resim alıntıdır

Tepki
28
söz verdiğim üzere hem editör hemde desen proğramı olan embird in videosunu hazırladım ve sunuyorum videolu ilk dersimdir idare edin yarım yada eksik kısımlar varsa bu konunun altına yazın dilim döndüğünce anlatmaya çalışayım şimdiden başarılar diliyorum bu proğramın yeni versiyonları dahada güzel ama temelde mantık ayni ve söylemeyi unuttuğum birkaç şeyi hatırlatayım proğram windowsta çalışan tüm proğramlarda olduğu gibi temel windows kuralları ve kaideleri vede klavye kısayollarının hepsini kullanıyo hem nakışçı hemde windows kullananlar rahat rahat kullanabilir proğramı gözünüzde büyütmeyin ama küçümsemeyinde neler neler yapabiliyo şaşıracaksınız 5000-10 000 euroluk proğramlar yapamıyo alıştınızmı bırakamayacaksınız deneyin vede görün
http://rapidshare.com/files/150412691/embird_ders.rar
bu videoyu vlc media playerde izlemenizi öneririm her proğram açmayabilir ücretsiz bir yazılımdır sitesinden indirebilirsiniz

Yukarı Alt