Restaurant Broşür Çalışması

htc_gny

-_-
Tepki
6
İştahım açıldı... Acıktım sanki :)) Güzel çalışma ellerinize sağlık

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Emeğinize sağlık fakat gölgeleri kullanırken olayı biraz abartmışsınız, özellikle pideler havada kalmış, paylaşımınız ve sunum için teşekkürler.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
Evet Yasar beye katiliyorum. Golgelemelerde sorun var. Her gorselde ayni derece golge olsaydi daha iyi olabilirmis. Bir de gazete, dergi, brosur vb gibi tasarimlarda kirim yerlerine gorsel uygulamak goze pek hos gorunmez. Bunlarin disinda guzel calisma.

Tepki
0
@Yaşar KARADENİZ

@Erkan Nehir

Öncelikle değerli yorum ve eleştirileriniz için ayrı ayrı teşekkür ederim. Sanırım göz yanılması söz konusu. Kullanılan ürün fotoğraflarında renk ve ton ayarı dışında herhangi bir oynama yapmadım. Fotoğraflardaki gölgeler efekt olmayıp çekimdeki orjinal halidir.

Erkan Nehir

Grafik Tasarımcı & Ressam
Uzman Üye
Tepki
53
@Nihatbaysal
Orijinal cekimden de kaynaklansa bir goz yanilmasi soz konusu degil. Sonucta golge hatasi var :) goz yanilmasi var olmayan birseyi gordugunu sanmaktir. Bu durumda sanirim urun fotografcisi acilari pek ayarlayamamis. Emeginize saglik.

Yaşar Karadeniz

Grafikerler.org
Altın Üye
Tepki
75
Sayın Nihatbaysal, anlatmak istediklerimizin göz yanılmasıyla yakından uzaktan hiç alakası yok. Bunu Erkan bey en güzel şekilde zaten izah etmiş, bu mesajdan sonra fotoğrafçınızın çekmiş olduğu ürünlere bir kez daha bakın gölgelerin ne kadar abartı ve fazla olduğunu altındaki KARARTININ (gölgenin, efektin) ürünü arka plana düşürdüğünü farkedeceksiniz, saygılarımla...

Yukarı Alt