Roll up tasarımı

b3krkdk

Üye
Tepki
91
Yaptığım ilk roll up tasarımı, baskıdan önce görüşlerinizi almak istedim.

NOT: Ortadaki yazıların merdiven gibi olmasını iş sahipleri istedi bunu da belirtmek istedim...

Saygılarımla...
Ebubekir KADAK

Dosyalar

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Genel olarak görüntü fena değil. Alt kısımda adres kullanmaya gerek yok çünkü roll-up'lar genelde iç mekanda kullanılır ki dışarı çıksa bile kapı önünden ileri gitmez, bu durumda zaten kapının önünde olan biri için adres bir şey ifade etmez ki aynı şeyler (Giriş kapısı veya tabelada varsa) telefon numaraları için de düşünülebilir. Adres bölümünü kaldırdıktan sonra alt kısımda web adresi büyütülebilir, merdiven gibi inen yazıların arası açılarak daha rahat okunabilir hale getirilebilir veya başka eklemeler yapılabilir...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@ZxxxE

Yorumunuz için teşekkürler bu konuda ben de sizinle aynı fikirdeyim ve bunu sayın iş sahiplerine belirttim fakat olması gerektiğini söylediler. Bu Roll Up şehir dışında ki fuarlarda kullanacaklarmış. O an içimden geçen ama söylemediğim 2 şey oldu keşke söylese miydim acaba diye düşünüyorum. 1. şehir dışında ise zaten adresinize gerek yok o adrese nereden bilecekler kendi şehirlerinde olmayan bir adresi... 2. si ise insanların Roll Up nızı görüp önünde diz çöküp o adresi okumasını mı bekliyosunuz... Ama diyemedim ne yazık ki öyle istediler... Merdiven yapısında olan yazı ile ilgili haklı olabilirsiniz çünkü rahat okunmuyor... Yarın deneyip tekrardan eklemeye çalışacağım...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Eğer çalışmayı bu haliyle beğendilerse noktasına virgülüne bile dokunmadan ver imalata gitsin. En büyük sorun müşteriyi memnun etmektir bu şekilde memnunlarsa memnuniyeti bozma derim :) (Tecrübeyle sabittir) ...

b3krkdk

Üye
Tepki
91
@ZxxxE

Ne yazık ki bu halinden çok memnunlar ve bende bugün bu hali ile baskıya verdim gitti bile... Öneri olarak adresi kaldırmayı söyledim fakat istemediler bende sesimi çıkartmadım daha... :)

Ve ilgilendiğiniz, zaman ayırıp yorum yaptığınız için teşekkür ederim...

ZxxxE

Uzman Üye
Uzman Üye
Tepki
1.621
Paylaştığın için biz teşekkür ederiz...
Ben şu şekilde düşünüyorum: Herkesin bir işi var grafikerin işi ne kadar güzel çizimler yaparsan yap müşteri beğenmediği sürece çöpe gider vakit kaybı olarak kalır. Müşteri beğendiği zaman bir anlamda iş bitmiş oluyor yani bir işi daha tamamlamış olarak kendimi başarılı ve mutlu hissediyorum...
Çizim kalitesine gelirsek altına utandığım için etiket koymadığım, programın nasıl çalıştığını göstermek için anlamsız, asimetrik, renk düzensiz vs. vs. hiç bir kurala uymayan çizgileri yanyana kullandığım zeminler oldu, siyah üzerine koyu lacivert çalışmam bile var. Tabii ki bütün çalışmalar bu şekilde değil çok başarılı çalışmalar da mevcut ama hepsinde ortak nokta (bence en önemlisi) müşteri yanımdan ağzı kulaklarında ayrıldı :) ...

Yukarı Alt