Sagopa Kajmer Duvar Kağıdı Çalışmalarım. (Kişisel Çalışma)

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Selam arkadaşlar bunlarda Sagopa KAJMER duvar kağıdı çalışmalarım.

Kerim ÖKSÜZ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
19
Çalışmalarda göz yoran bir kalabalık ve renk cümbüşü var. Biraz daha sadeleştirme çalışması yapılabilir diye düşünüyorum.

Yazılardaki efektler bir yere kadar tamam ama fazlası yazının okunmasına mani oluyor, çalışmanın tamamını mahvediyor.

Gözüme takılan bir nokta daha ki bence en önemlisi. Sagopa Kajmer bugün 7 den 70 e türkiyede bu müzik türünden hoşlanan herkesin yakından takip ettiği, kimilerinin örnek aldığı birisi. Çocukların dilinde sagopa şarkıları varken sanatçının elinde sigara olan fotoğrafından wallpaper yapmak ne kadar doğru... Bilemiyorum ?

Kolay gelsin.

idris gümüş

Bronz Üye
Bronz Üye
Tepki
5
Selam Kerim bey evet kesinlikle her iki konudada haklısınız.
Resimlerde hep kalabalık çalışıyorum bir türlü sade olanına gidemiyorum alışkanlık olmuş bırakamıyorum..

Evet ve Sagopa Kajmer dediğiz gibi neredeyse kimsenin dilinden düşmeyen parçalar üretiyor. Bu kadar geniş çaplı bir Sanat'çının böyle harekette bulunması bencede doğru değil ki zaten bende bu konuda sitesinde ve site yöneticilerine de belirttim acaba bu şekilde şikayet varmı diye ama cevap gelmeynice bende uğraşmadım ama çok bekledim birden fazla yazmştım..

Yukarı Alt