"Şahin Makina" için logo çalışması

Sabahattin ÖZLÜ

Altın Üye
Altın Üye
Tepki
3
Dilek hanım... Sunumunuz da tasarımınızda gayet güzel olmuş.. ellerinize sağlık...

Tepki
31

bu şekilde tamam gibi dilek hanım tek sorun "i" h ve k ile boyu tutmuş fakat diğer harflerde uzun kalmış ve çok sırıtıyor sadece i lerin noksatısını uzatsanız da gövdesine dokunmasanız diye düşünüyorum

ismail koc

Üye
Tepki
0
çalışmanız oldukça güzel son değişiklikleren sonra daha da güzel bir hal aldı yalnız birde bu dişlinin gölgesini kaldırsanız daha sağlıklı olacak gibi. çünkü logolarda bu tip efektler pek hoş durmuyor.

Mehmet KIYMIK

Forumdan Uzaklaştırıldı
Tepki
5
@Dilek Doğrusöz

Sayın Dikek hanım,
cevap vermekte geçiktiğim için sizden özür dilerim ama verdiğim örnek sizin için pek iyi olmamış sanırım çok fazla işinize karışanlar çıkmış bunun için üzgünüm ve resim iki tane yüklemedim bir tane yükledim ve başarılarınızın devamını temenni ederim sağlıcakla kalın.

Tepki
25
@Fatih Coşkun

Fatih bey ilginiz için teşekkür ederim ancak i harfinin gövde büyüklüğü fontun orjinal halidir ama dediğiniz gibi beni de rahatsız etti bu durum sanıyorum bir müdahale yapıcam bu konuda tekrar teşekkürler...

@ismail koc

İsmail bey o gölgeyi sunum için yapmıştım normalde yok ilginiz için teşekkürler...

@Mehmet KIYMIK

yok estağfirullah dün bende yoktum şehir dışındaydım yeni düzenleme yapamadım fikirleriniz benim için çok değerli çok teşekkür ediyorum ilginiz için ikinci resmi göremedim derken ikinci resim görülüyo bende açtığım vakit o nedenle ikincisini göremedim dedim... tekrar teşekkürler

Yukarı Alt